Sadakatsiz dizisi oyuncuları kimler?

Kanal D ekranlarında ilk bölümüyle ekrana gelen Sadakatsiz dizisi TV severler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Yayınlanan tanıtımıyla büyük yankı uyandıran ve ilk bölümüyle izleyicisiyle buluşan dizinin detayları merak ediliyor. Hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Sadakatsiz dizisi ilk bölümüyle iddiasını ortaya koydu. Peki, Sadakatsiz dizisi oyuncuları kimler? Sadakatsiz dizisi konusu ne? İşte detaylar…

Sadakatsiz Dizisi Oyuncuları

Sadakatsiz dizisi başrolünde Cansu Dere ve Caner Cindoruk yer alıyor. Sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen dizide Melis Sezen, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı, Olcay Yusufoğlu, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Tarık Tekin, Alp Akar, Özge Özder ve Burak Sergen gibi oyuncular yer alıyor.

Sadakatsiz Dizisi Konusu Nedir?

Başarılı bir doktor olan Asya, kocası Volkan ve oğlu Ali ile örnek bir aile hayatı yaşamaktadır. Volkan, muhteşem bir eş ve şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile mutlu şekilde hayatlarına devam ederken bir gün Asya, eşi Volkan’ın atkısında sarı bir saç teli bulur. Bu mutlu ailenin hayatı bu saç telinin ardından tamamen değişir. Aldatılan bir eş ve onun en yakınları tarafından etrafını saran yalanlar artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağının habercisidir.

İlk Bölümü Büyük Ses Getirdi

Sadakatsiz dizisinin Kanal D ekranlarında yayınlanan ilk bölümü büyük ses getirdi. Dikkat çeken konusuyla kısa sürede dikkatleri üzerine çeken dizinin gelecek bölümleri merak edilmeye başlandı.

- Canlı Haber, Sinema & TV bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5583714/sadakatsiz-dizisi-oyunculari-kimler