Ferman Toprak eşine şiddet mi uyguladı?

Sevilen şarkıların sahibi olan ve ‘Hayatı Tesbih Yapmışım’ parçasıyla hafızalara kazınan ünlü şarkıcı Ferman Toprak bomba bir iddiayla magazin manşetlerinin en üst sırasında yer aldı. Eşi Hilal Toprak’a şiddet uyguladığı iddia edilen Ferman Toprak’ın eşinden gelen açıklamada, boşanma kararı aldıkları ve sürecin adli boyutta olmasından dolayı detaylı bilgiye yer veremediği ifadeleri dikkat çekti.

Ferman Toprak Eşini Darp Mı Etti?

Geride bıraktığımız günlerde eşi Hilal Toprak ile bir arkadaşının doğum günü partisine gittiği öğrenilen şarkıcı Ferman Toprak flaş bir iddiayla gündeme geldi. Çiftin partiden evlerine dönerken bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladıkları ve ünlü şarkıcının sinirlenerek arabanın içinde eşini darp etmeye başladığı öne sürüldü.

Eşi Darp Raporu Aldı

Habertürk’te yer alan bilgiler arasında eşinden şiddet gördüğü iddia edilen Hilal Toprak’ın olayın hemen ardından hastaneye giderek darp raporu aldığı ve Beykoz Polis Merkezine giderek eşinden şikayetçi olduğu yer aldı. Darp edildiği iddia edilen Hilal Toprak’ın eşi Ferman Toprak ile ilgili herhangi bir koruyucu tedbir veya uzaklaştırma kararı aldırmadığı öğrenildi. Polise ifade veren Hilal Toprak’ın daha önce de eşinden şiddet gördüğünü ve o gece de aracın içinde eşinin kendisine önce hakaret ettiğini daha sonra kollarına, yüzüne ve kafasına vurarak darp ettiğini söylediği öğrenildi.

Ferman Toprak’tan Açıklama

Hilal Toprak’ın verdiği ifadenin ardından polisin iddiaların odağındaki şarkıcı Ferman Toprak’ın da ifadesini aldığı öğrenildi. Ünlü şarkıcının eşinin darp iddialarını net bir dille yalanladığı öğrenildi.

Hilal Toprak’tan Paylaşım

Şiddet gördüğü iddia edilen Hilal Toprak, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. 3 yıl önce dünya evine girdiği eşi Ferman Toprak ile yollarını ayırma kararı verdiklerini söyleyen Hilal Toprak, bundan sonraki sürecin adli olmasından dolayı gereken zamanda yeniden paylaşım yapacaklarını ifade etti. Bu zor dönemde sevenlerinin kendilerine destekte bulunmalarının tek istekleri olduğunu belirtti.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5597399/ferman-toprak-esine-siddet-mi-uyguladi