Biz bitti demeden bitmez Türkiye 2-2 Sırbistan

UEFA Uluslar Ligi grup maçında A Milli Takımımız ile Sırbistan karşı karşıya geldi. Millilerimiz, 2-0 geriye düştüğü maçı bulduğu gollerle 2-2'ye getirdi ve mücadele beraberlikle sonuçlandı.

Sırbistan'ın golleri Milinkovic-Savic ve Mitrovic'ten gelirken, A Milli Takımımızın gollerini Hakan Çalhanoğlu ve Ozan Tufan kaydetti.

Bu sonuçla birlikte UEFA Uluslar Ligi Grup 3'te A Millilerimiz puanını 3 yaptı. Sırbistan ise 2 puanda kaldı. Aynı grupta Rusya 8 puanla liderken, Macaristan ise 7 puanla ikinci sırada.

Burak Yılmaz kızardı

Milli Takımı'mızda deneyimli santrfor Burak Yılmaz karşılaşmanın 90+1. dakikasında ikinci sarı kartı görerek kırmızı kartla oyun dışında kaldı.

Localara seyirci alındı

Türkiye-Sırbistan maçında Türk Telekom Stadyumu'nda localara yüzde 50 oranında seyirci alındı. Stadyumda bilet satışı olmadı ve toplu taşımayla gelen seyirciler içeri alınmadı. Localara sadece  TFF'nin davetlileri ve TFF Taraftar Kulübü üyelerinden oluşan biletli misafirleri girebildi.

İlk 11'ler

Türkiye: Mert Günok, Zeki Çelik, Merih Demiral, Okay Yokuşlu, Hasan Ali Kaldırım, Ozan Tufan, Mahmut Tekdemir, Cengiz Ünder, Hakan Çalhanoğlu, Kenan Karaman, Burak Yılmaz

Sırbistan: Dmitrovic, S. Mitrovic, Milenkovic, Kolarov, Lazovic, Lukic, Milinkovic, Maksimovic, Ristic, Djuricic, A. Mitrovic

.

- Canlı Haber, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5603516/biz-bitti-demeden-bitmez-turkiye-2-2-sirbistan