İsmail Küçükkaya neden yayına çıkmadığını açıkladı

Hafta içi her gün FOX TV ekranlarında yayınlanan İsmail Küçükkaya FOX Çalar Saat programı bugün yayınlanmadı. Bugün ekrana gelmeyen program sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girerken İsmail Küçükkaya yaptığı açıklamayla merakları giderdi.

FOX Çalar Saat Bugün Yayınlanmadı

FOX TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan FOX Çalar Saat programıyla izleyici karşısına çıkan İsmail Küçükkaya’nın bugün ekranda olmaması dikkatlerden kaçmadı. Programın takipçileri ekrana gelmeyen Çalar Saat programıyla ilgili araştırma yapmaya başladı. Konu sosyal medyanın da gündemine otururken merakları gideren açıklama Küçükkaya’dan geldi.

Koronavirüs Test Sonucunu Bekliyor

Programın yayınlanmamasıyla beraber meraklanan izleyici için sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlanan İsmail Küçükkaya, koronavirüs testi yaptırdığını ve henüz test sonucu çıkmadığı için tedbir amaçlı bu sabah yayına çıkmadığını söyledi. Test sonucunun bugün çıkacağı bilgisine yer veren Küçükkaya, test sonucunu beklediğini, sonuç çıkar çıkmaz bilgi vereceğini de ifadelerine ekledi.

İsmail Küçükkaya Kimdir?

20 Ocak 1972 tarihinde Kütahya’nın Simav ilçesinde dünyaya gelen İsmail Küçükkaya, ilk ve ortaokul eğitimini Simav’da tamamladı. Üniversite eğitimini ise Gazi Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlayan başarılı gazeteci, 1991 yılında Hürriyet gazetesinde muhabirlik yapmaya başladı ve gazetecilik kariyerine ilk adımı atmış oldu. Sabah ve Star gazetelerinde de görev alan ve 2000 yılında Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yapan Küçükkaya, 2003 yılında ise SkyTürk TV’de Ankara temsilcisi olarak görev yapmaya başladı. 2005- 2008 yılları arasında Akşam gazetesi Ankara temsilciliği görevini yürütmeye başladı ve 2008 yılının Kasım ayında Akşam gazetesi genel yayın yönetmeni oldu. 2013 yılının Eylül ayında FOX TV’de Çalar Saat programını sunmaya başladı. İsmail Küçükkaya’nın kendi yazdığı ‘Cumhuriyetimize Dair’ ve ‘Cumhuriyetin İlk Yüz Yılı’ adlı 2 adet kitabı bulunmaktadır.

- Canlı Haber, Sinema & TV bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5654110/ismail-kucukkaya-neden-yayina-cikmadigini-acikladi