Gram ve çeyrek altın fiyatlarında son durum

Zirveye doğru hızlı adımlarla ilerleyen altın fiyatları yakından takip edilen konular arasında yer almaya devam ediyor. Özellikle yatırımcıların yakından takip ettiği altın piyasasındaki son durum ve gram altın ve çeyrek altın fiyatlarında yaşanan son gelişmeler en çok araştırılan konular arasındaki yerini koruyor. Peki, 31 Ekim 2020 altın fiyatlarında son durum ne? Çeyrek altın ve gram altın ne kadar? İşte detaylar…

Gram ve Çeyrek Altın Ne Kadar?

31 Ekim 2020 Cumartesi gününde Kasım ayına adım atmadan hemen önce yine altın fiyatlarındaki son durum en yakından takip edilen konular arasında yer aldı. Son dönemde yaşanan hızlı artışlar ve üst üste rekor tazeleyen altın fiyatları özellikle yatırımcıların merceği altında. Bugün 31 Ekim 2020 Cumartesi gününde gram altın fiyatı saat 13.11’den itibaren 504,36 TL’den satışa sunuluyor. Çeyrek altın ise 824,20 TL’den alıcısını buluyor.

Cumhuriyet Altını Ne Kadar?

Cumhuriyet altını fiyatları ise öğleden sonra 3.284,10 TL ile işlem görmeye başlarken altının ons fiyatı ise 1.879,42 TL’den işlemini sürdürüyor.

Doların Yükselişi Ons Altına Yansıyor

Dünya genelinde etkisi hala devam eden yeni tip koronavirüs salgınındaki vaka artışları ons altın fiyatını desteklerken dolar kurundaki rekor seviyesinin günlerdir değişmeden devam etmesi ons altındaki yükselişi baskılıyor. En başta koronavirüs vakalarındaki artış hızı, teşvik paketi beklentisinin seçim sonrasına kalması ve ABD’de gelecek hafta yapılacak olan seçimin ons altın üzerinde de etkili olduğu değerlendirmeleri yapılıyor.

- Canlı Haber, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5659837/gram-ve-ceyrek-altin-fiyatlarinda-son-durum