Acun Ilıcalı MasterChef yarışmacısını diskalifiye etti

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasında yer alan Uğur Yılmaz Deniz, sosyal medyadan yaptığı hakaret içerikli paylaşımlarından dolayı diskalifiye edildi. TV8’in sahibi olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Uğur Yılmaz Deniz’in MasterChef yarışmasından diskalifiye edildiğini duyurdu.

Fenerbahçe ve Ali Koç’a Ağır Hakaretler

MasterChef Türkiye yarışmacılarından olan Uğur Yılmaz Deniz’in yarışmadan ani bir kararla diskalifiye edilmesi gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medya hesabından Fenerbahçe, Ali Koç ve Aziz Yıldırım hakkında ağır hakaretler içeren paylaşımlar yaptığı görülen Deniz’in büyük bir tepkiyle karşılaştığı öğrenildi. Yarışmacının geçmiş tarihlerde yaptığı bu paylaşımlardan dolayı MasterChef Türkiye ile bağlantısının kesildiği açıklandı.

Acun Ilıcalı Bizzat Duyurdu

Diskalifiye haberini sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla bizzat duyuran Acun Ilıcalı, Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımlarından dolayı MasterChef yarışmasıyla ilişiğinin kesildiği bilgilerine yer verdi.

Uğur Yılmaz Deniz Kimdir?

26 yaşında olan Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına ilk olarak küçük bir restoranda atıldı. Buradan ayrılarak İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlayan Deniz, 7 İtalyan Şef ile çalışma fırsatı yakaladı. İş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam eden eski MasterChef yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz, yarışmada kalığı süre boyunca sık sık iş yaşantısında kazandığı tecrübelerde bahsetmekteydi.

- Canlı Haber, Sinema & TV bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/5740085/acun-ilicali-masterchef-yarismacisini-diskalifiye-etti