5 Ocak Salı Masumlar Apartmanı var mı? Masumlar Apartmanı yeni bölüm ne zaman?

TRT ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı, her Salı akşamı yepyeni bölümleriyle ekranda oluyor. Ekrana geldiği ilk günden bu yana büyük bir ilgiyle izlenen sevilen dizinin hayranları bu hafta yeni bölümün yayınlanıp yayınlanmayacağını araştırmaya başladı. Peki¬, 5 Ocak Salı Masumlar Apartmanı yayınlanacak mı? Masumlar Apartmanı yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar…

Masumlar Apartmanı Bu akşam Ekrana Gelmeyecek

Yılbaşı dolayısıyla ara veren diziler arasına TRT ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı da katıldı. Yine TRT ekranlarında yayınlanan ve Cuma günü yayınlanarak sevenlerine sürpriz yapan Payitaht sonrasında Masumlar Apartmanı’nın da ekrana gelmesi bekleniyordu. Ancak alınan bir son dakika kararıyla dizinin ekrandaki en büyük rakibi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ara vermesiyle birlikte Masumlar Apartmanı’nın yeni bölümünün5 Ocak Salı akşamı yayınlanmamasına karar verildi.

MasumlarApartmanı Yeni Bölüm Ne Zaman?

Bir son dakika kararıyla bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek olan Masumlar Apartmanı’nın sıkı takipçileri dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladı. Sevilen dizinin yalnızca 1 hafta ara vereceği ve haftaya yeni bölümüyle kaldığı yerden devam edeceği öğrenildi. Masumlar Apartmanı, 12 Ocak 2021 Salı akşamı yeni bölümüyle TRT ekranlarında olacak.

FOX’un Dizisi İçin Büyük Fırsat

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve her hafta rakiplerini geride bırakan Masumlar Apartmanı’nın yeni bölümünün yayınlanmaması kararının ardından FOX’ta ekrana gelen ve son dönemde reytingleri artan Baraj dizisinin eline çok iyi bir fırsat geçti. Son haftalarda reytingleri yükselen dizinin bu hafta büyük bir reyting başarısı yakalaması bekleniyor.

- Canlı Haber, Sinema & TV bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/6005419/5-ocak-sali-masumlar-apartmani-var-mi-masumlar-apartmani-yeni-bolum-ne-zaman