Şekerbank'tan esnaf ve sanatkara düşük faizli 6 ay geri ödemesiz kredi imkanı

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu tarafından yapılan açıklamada Şekerbank ile işbirliğine ilişkin protokol hakkında detaylar paylaşıldı. Ayrıca protokol TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken ile Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu tarafından TESK Genel Merkezi'nde düzenlenen törenle imzalandı.

50 bin liraya varan avantajlı kredi imkanı

Yapılan protokol kapsamında Şekerbank, TESK üyelerinin şubeye gitmeden mobil üzerinden kolayca kredi başvurusu yapmasına imkan verecek. Şekerbank esnaf müşterilerinin 50 bin liraya kadar olan nakit ihtiyacını karşılarken 36 aya varan vadeler ve avantajlı faiz oranları sunacak. Şekerbank’tan kredi kullanan TESK üyesi esnaf müşteriler kredilerinde 6 ay geri ödemesiz taksitlendirme talep edebilecek ve 12. Taksite kadar düşük tutarda ödeme yapabilecek.

EFT ve havale işlemleri ücretsiz olacak

EFT ve havale işlemleri de Esnaf ve sanatkarlar paket kapsamında ücretsiz olarak gerçekleşirken, 1 yıl boyunca POS inaktiflik ve 10 yapraklı çek karnesi ücreti de talep edilmeyecek. Ayrıca kredi desteğinden faydalanan esnaflar Şekerbank Üreten Kart ya da Bonus Business Kart sahibi olabilecek.

- Canlı Haber, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/6020653/sekerbanktan-esnaf-ve-sanatkara-dusuk-faizli-6-ay-geri-odemesiz-kredi-imkani