Sefirin Kızı dizisinde bir ayrılık daha! Uraz Kaygılaroğlu da ayrılıyor

Star TV ekranlarında yayınlanan sefirin kızı dizisinde başrol oyuncularından Neslihan Atagül geçirdiği geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığı nedeniyle aşırı Kilo verince diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. Konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine toplamayı Başaran dizide bir başrol oyuncusu daha ayrılmaya hazırlanıyor. İddiaya göre Sefirin Kızı dizisinde Gediz karakterine hayat veren Uraz Kaygılaroğlu da yakın zamanda diziden ayrılacak. Sefirin Kızı Gediz neden ayrılacak? Uraz Kaygılaroğlu Sefirin Kızı’ndan neden ayrılıyor?

Uraz Kaygılaroğlu Sefirin Kızı dizisinden neden ayrılıyor?

Star TV ekranlarının bol reytingli dizisi Sefirin Kızı’ndan bir ayrılık haberi daha geldi. Alınan bilgiye göre dizide Gediz Işıklı karakterine hayat veren Uraz Kaygılaroğlu 1-2 bölüm sonra diziye veda edecek. Haberin sosyal medyada yayınlanmasının ardından dizinin hayranları da Uraz Kaygılaroğlu sefirin kızı dizisinden neden ayrılıyor sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Ancak bu konuda ne yapım ekibinden ne de başarılı oyuncudan herhangi bir açıklama gelmedi.

Neslihan Atagül de ayrılmıştı

Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayan ve izlenme rekorları kıran Sefirin Kızı dizisinde başrol oyuncusu Neslihan Atagül yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle ayrılmak zorunda kalmıştı. Engin Akyürek, Neslihan Atagül, Uraz Kaygılaroğlu gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizi ya Neslihan Atagül'ün yerine kadın başrol oyuncusu olarak Tuba Büyüküstün gelmişti.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/6142547/sefirin-kizi-dizisinde-bir-ayrilik-daha-uraz-kaygilaroglu-da-ayriliyor