Fenerbahçe Mesut Özil'in imza atacağı gün hakkında açıklama yaptı!

Fenerbahçe son yılların transfer bombasını patlatmış ve ünlü futbolcu Mesut Özil'i Türkiye'ye getirmişti. Türkiye'ye gelen Mesut Özil'in imza atacağı gün ise tüm Fenerbahçeliler tarafından merakla bekleniyor.

İMZA GÜNÜ SORULDU!

Sarı-lacivertli kulüp geçtiğimiz gün Yüksek Divan Kurulu’nu topladı. Kuruldan gelen soruları yanıtlayan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Mesut Özil'in imza töreni hakkında salı gününü işaret etti. Başkan Koç, Mesut Özil'e sağlık taraması yapıldığını ve korona testinin negatif çıktığını belirtti.

MESUT ÖZİL KARANTİNADA

Türkiye, İngiltere'den gelen yolculara salgın nedeniyle zorunlu karantina uyguluyor. Mesut Özil ise bu kural nedeniyle otelde karantina altında. İmza günü için karantina tarihinin bitmesi bekleniyor. Konu hakkında konuşan Ali Koç, “Başka kulüpler de istedi ama Mesut Özil’in gönlü bizdeydi. Mesut’un sakatlık durumu yok. İngiltere’deki mevzuata göre listede adı olmamasına rağmen A takımla idmanlara çıktı. Karantina süresi vardı. Bunun ardından imza işlemleri olacak. Mesut Özil’in ilk idmanına yarın akşam çıkmasını bekliyoruz. Ne zaman oynayacağına biz karar vermeyeceğiz, hocası karar verecek. Ancak eski hocasıyla konuştuğumda, ‘3-4 hafta sürer’ demişti. Herhalde 2 hafta sonra yavaş yavaş maçlara girmeye başlar. Umarım yanılmam. Her şey yolunda gittiği takdirde imza gününü Salı günü planlıyoruz” ifadelerini kullandı.

- Canlı Haber, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/6308780/fenerbahce-mesut-ozilin-imza-atacagi-gun-hakkinda-aciklama-yapti