Camdaki Kız dizisinin kanalı ve başrol oyuncuları belli oldu! Burcu Biricik ekrana geri dönüyor

Romanları milyonlarca kişi tarafından okunan Gülseren Buğdaycıoğlu’nun bir kitabı daha dizi olacak. Camdaki Kız Romanı diziye uyarlanacak olan Gülseren Budaycıoğlu'nun bugüne kadar kitaplarından uyarlanarak yayınlanan bütün dizileri izlenme rekorları kırmıştı. Camdaki Kız dizisi de izleyicilerin ilgisini çekmeyi başarırken Camdaki Kız hangi kanalda yayınlanacak, Camdaki Kız oyuncuları kimler olacak gibi sorular da araştırılmaya başlandı.

Camdaki Kız dizisinin başrol oyuncuları belli oldu

Camdaki Kız dizisinin cast çalışmalarının başladığı öğrenilirken bay kadın başrol oyuncusu olarak Burcu Biricik ile anlaşıldı. Camdaki Kız dizisinin erkek başrolü olarak ise son olarak sefirin kızı dizisinde Gediz karakterine hayat veren ve Geçtiğimiz günlerde diziye veda eden Uraz Kaygılaroğlu konuşuluyor.

Kanal D'de ekrana gelecek

Diğer yandan Gülseren Budaycıoğlu'nun kitabından uyarlanan Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir dizileri TV8 ekranlarında yayınlanırken Masumlar Apartmanı dizisi ise TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. OMG Pictures yapımcılığı ile ekranlara gelecek olan Camdaki Kız dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı merak ediliyordu. Alınan bilgiye göre dizi Mart ayından itibaren Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/6362257/camdaki-kiz-dizisinin-kanali-ve-basrol-oyunculari-belli-oldu-burcu-biricik-ekrana-geri-donuyor