11 Şubat Perşembe reyting sonuçları! Mucize Doktor mu? Alev Alev mi? Birinci kim oldu?

Her Perşembe akşamı ekrana damga vuran yapımlar yepyeni bölümleriyle bir kez daha izleyici karşısına çıktı. Ekranda yine kıyasıya bir reyting mücadelesi veren sevilen diziler arasından zirvenin sahibi olan yapım merakla araştırılmaya başlandı. Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor, Alev Alev ve Survivor gibi yapımlar arasından birinci sıraya yerleşen yapım izleyicilerin en merak ettiği konular arasında yer alıyor. Peki, 11 Şubat Perşembe reyting sonuçları açıklandı mı? Birinci kim oldu? İşte tüm detaylar...

11 Şubat 2021 Perşembe Total İlk 5 

Perşembe akşamı ekrana gelen sevilen dizilerin total grubu reyting sonuçları açıklandı. ATV ekranlarının uzun bir sezondur ekrana gelen başarılı dizisi Bir Zamanlar Çukurova zirvenin sahibi oldu. Onu ikinci sırada Esra Erol'da takip etti. Üçüncü sırada ise Mucize Doktor dizisi yer aldı. Müge Anlı ile Tatlı Sert dördüncü ve Bir Zamanlar Çukurova dizisinin özet bölümü beşindi sırada kendine yer buldu.

Mucize Doktor

11 Şubat 2021 Perşembe AB İlk 5

11Şubat Perşembe akşamı ekrana gelen programların AB kategorisi ilk 5 sıralaması belli oldu. ATV'nin iddialı dizisi Bir Zamanlar Çukurova bu kategoride de birinciliği kimseye kaptırmadı. İkinci sırada ise FOX ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor yer aldı. Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber üçüncü sıraya yerleşti. Bir Zamanlar Çukurova'nın özet bölümü dördüncü ve Müge Anlı ile Tatlı Sert beşinci sıranın sahibi oldu.

Perşembe Akşamı Ekrana Gelen Diziler

Sevilen dizi ve yarışmalar yeni sezonda da iddiasını ortaya koymaya devam ediyor. Uzun bir sezondur ekrana gelen ve ekran hayatına henüz yeni başlamış olan yapımlar adeta ekranda fırtına gibi esiyor. Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında Çok Güzel Hareketler 2 programı yayınlanıyor. Sevilen programda her zaman olduğu gibi kahkaha tufanı yaşanıyor. Show TV'de ise sezonun iddialı yapımlarından biri olan Alev Alev dizisinin yeni bölümleri ekrana geliyor. FOX TV'de başrollerinde Taner Ölmez, Sinem Ünsan, Onur Tuna ve Reha Özcan gibi başarılı isimlerin yer aldığı Mucize Doktor dizisi izleyiciyle buluşuyor. ATV'de ise uzun bir sezondur ekran hayatına devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisi yer alıyor. Star TV'de Akrep, TV8'de ise Survivor 2021 yarışması ekrana geliyor.

- Canlı Haber, Sinema & TV bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/6375112/11-subat-persembe-reyting-sonuclari-mucize-doktor-mu-alev-alev-mi-birinci-kim-oldu