3 Mart Çarşamba dizi reytingleri açıklandı mı? Birinci kim oldu?

Çarşamba akşamlarının sevilen dizileri bu hafta yine yepyeni bölümleriyle ekranda yerini aldı. Heyecan dolu bölümleriyle izleyicisinin karşısına çıkan sevilen dizilerin reyting sonuçları da merakla araştırılmaya başlandı. Kuruluş Osman, Sadakatsiz, Doğduğun Ev Kaderindir ve yeni dizi Masumiyet'in ekrana geldiği Çarşamba akşamında kıyasıya bir reyting mücadelesi yaşandı. Peki, 3 Mart 2021 Çarşamba akşamının reyting sonuçları açıklandı mı? 3 Mart 2021 Çarşamba akşamının birincisi kim oldu? İşte tüm detaylar...

3 Mart 2021 Total İlk 5 Program

3 Mart 2021 Çarşamba akşamı ekrana gelen iddialı yapımların total kategorisindeki ilk 5 sıralaması belli oldu. ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi bu kategoride zirvenin sahibi oldu. Onu ikinci sırada Kanal D'nin başarılı dizisi Sadakatsiz takip etti. Esra Erol'da ise üçüncü sırada kendine yer buldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert dördüncü ve Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber beşinci sıranın sahibi oldu.

Dizi Reytingleri

3 Mart 2021 AB İlk 5 Program

3 Mart Çarşamba akşamı ekrana gelen ve yine heyecan dolu bölümleriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen başarılı yapımların AB kategorisindeki ilk 5 sıralaması açıklandı. Kanal D ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz bu kategoride zirveye yerleşen yapım oldu. Kuruluş Osman ise ikinci sırada yer aldı. Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber üçüncü sıraya yerleşirken FOX'un yeni dizisi Masumiyet dördüncü ve TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi beşinci sırada yer aldı.

Çarşamba Akşamı Ekrana Gelen Diziler

Her hafta Çarşamba akşamı ekrana gelen diziler iddialı bir şekilde yoluna devam ediyor. Kanal D ekranlarında bu sezona damgasını vuran Sadakatsiz dizisi her hafta Çarşamba akşamlarında izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi ise Çarşamba akşamı reyting mücadelesinde iddiasını sürdürüyor. TV8 ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol'un paylaştığı gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi de yepyeni bölümleriyle Çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Öte yandan FOX ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine toplayan Masumiyet dizisi de Çarşamba akşamlarının yeni heyecanı olarak reyting mücadelesinde yer alıyor. 

- Canlı Haber, Sinema & TV bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/6549784/3-mart-carsamba-dizi-reytingleri-aciklandi-mi-birinci-kim-oldu