Beynimde tümör var diyerek gitti! Meğerse 8 yıldır başka bir erkek ile yaşıyormuş

N.Ç.’nin kocası H.Ç. İstanbul Aile Mahkemesi’ne boşanma davası açtı. H.Ç.’nin verdiği dilekçede şu ifadeler yer aldı. N.Ç. 2013 yılında kocasına “Beynimde tümör var” diyerek küçük kızını da yanına alarak Tekirdağ’a gitti. N.Ç. kimsenin kendisini Tekirdağ’a götürmesini istemedi. Yanına gelmek isteyen aile üyelerine ise her seferinde “Beni bu halde görmenizi istemiyorum” ifadelerini kullandı. N.Ç. iddiaya göre inandırıcı olmak için hastanede fotoğraf çekti ve ailesine gönderdi. Ayrıca, H.Ç. eşine düzenli olarak bankadan para gönderdi, iki üç ayda bir eve geldiğinde de elden para verdi.

OĞLU BABASININ ANNESİNE GÖNDERDİĞİ PARALARIN İZİNİ SÜRDÜ!

N.Ç.’nin büyük oğlu babasının annesine gönderdiği paraların izini sürdü. Büyük oğul R.Ç. annesinin paraları Tekirdağ’dan değil İstanbul Etiler’den bir bankadan çekildiğini fark etti. Annesi ile görüşmek isteyen R.Ç. annesini uğraşlar sonunda ikna etti. Annesi oğlunu İstanbul’da bir eve çağırdı. R.Ç. orada annesinin, yaşlı anne ve babasıyla yaşayan bir adamla karı- koca hayatı yaşadığını gördü.

“SONRA BAŞKA BİR ADAM GELDİ KİM OLDUĞUNU SORDUM ‘5 YILLIK KOCASIYIM’ DEDİ

Annesinin kaldığı eve giden R.Ç. yaşadıklarını şöyle anlattı, “Annem bize kafasını kazıtmış fotoğraflarını gönderirdi. Kendisini ziyaret etmek istediğimizde bizi engellerdi. Anneme toz konduramazdım. Sonra internet bankacılığından gönderdiğimiz paraları sorguladım. Paralar Tekirdağ’dan değil Etiler’deki bir bankadan çekilmişti. Annemi aradım. Bulunduğu evi söyledi. Eve gittiğimde kız kardeşimin yanında yaşlı bir çift vardı. Sonra başka bir adam geldi. Kim olduğunu sordum. ‘5 yıllık kocasıyım’ dedi. O adam, annemin babamla boşanma sürecinde olduğunu biliyormuş. Küçük kardeşim de o adama ‘Baba’ diyor.”

HEM ALDATTI HEM DE 400 BİN TL TAZMİNAT İSTİYOR”

Gerçekleri öğrenen acılı koca H.Ç. mahkemeye başvurarak boşanma davası açtı. Çocuklarının velayetini isteyen H.Ç. ayrıca hastayım yalanıyla karısına gönderdiği 400 bin TL ile 250 bin TL’yi istedi. N.Ç. davaya verdiği yanıtta, H.Ç.’nin kızı doğduktan sonra kendisinden uzaklaştığını, bilgisayar başında sabahlamaya başladığını iddia ederek, “Boşanmak istediğimde ölümle tehdit edildim. Belki benimle ilgilenir diye bir ailenin yanında yatılı bakıcı olarak çalışmaya başladım. Çocuklarımın velayetini ve 400 bin TL tazminat istiyorum” dedi.

- Canlı Haber, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/6635648/beynimde-tumor-var-diyerek-gitti-megerse-8-yildir-baska-bir-erkek-ile-yasiyormus