Survivor Gönüllüler SMS sıralaması sonucu Yunus Emre Karabacak veda etti sosyal medya ayağa kalktı

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 yarışmasında dün akşam gerçekleşen ada konseyinde elenen yarışmacı belli oldu. Bu hafta en düşük oyu alarak yarışmaya veda eden isim Yunus Emre Karabacak oldu. SMS birincisi olan Ayşe Yüksel'in daha önce Hanzade’yi elemek için birçok defa çaba harcadığı bilinirken ada konseyinde oyunun düşük olduğu tahmin edilen Yunus Emre Karabacak’ın ismini vermesi tepkilere neden oldu.

Yunus Emre ağlayarak veda etti

Yunus Emre'nin veda konuşması hem ünlüler takımını hem de gönüller takımını gözyaşlarına boğdu. Son 2 haftadır performansı düşük olsa da daha düşük performanslı yarışmacıların yarışmada yer aldığını söyleyen sosyal medya kullanıcıları Ayşe Yüksel'in Yunus Emre'nin adını vererek hata yaptığını dile getirdi.

Sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü

Yunus Emre Karabacak veda ettikten sonra sosyal medya kullanıcılarının Ayşe Yüksel'e tepkileri yüksek oldu. Daha önce Ayşe Yüksel'in yarışmada eleme adayı olarak sürekli Dora’nın ismini vermesi bu hafta ise performansı düşük diyerek Yunus Emre'yi söylemesi tepki çekti. Performans sıralamasında Yunus Emre'nin yüzdesi Dora’dan daha yüksekti.

- Canlı Haber, Sinema & TV bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/6636129/survivor-gonulluler-sms-siralamasi-sonucu-yunus-emre-karabacak-veda-etti-sosyal-medya-ayaga-kalkti