Doğduğun Ev Kaderindir'in başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol diziye veda ediyor! İbrahim Çelikkol kimdir?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan sevilen dizi Doğduğun Ev Kaderindir'in başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol'un diziye veda edeceği öne sürüldü. Demet Özdemir'le başrolleri paylaşan ve performansıyla izleyicinin bir kez daha beğenisini kazanan başarılı oyuncu İbrahim Çelikkol'un senaryo gereği diziye veda edeceği iddia edildi. Peki, İbrahim Çelikkol kimdir? Dizide hangi karakteri canlandırıyor? İşte tüm merak edilenler...

İbrahim Çelikkol Diziye Veda Mı Ediyor?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi karakterine hayat veren başarılı oyuncu İbrahim Çelikkol'un senaryo gereği rolünün sonuna geldiği ve diziye veda edeceği iddia edildi. Bu bomba iddia dizinin yakın takipçilerinin gündemine oturdu. Dizinin ekrana gelen son bölümünde Zeynep ve Barış'ın evi kurşunlanmış ve suç Mehdi'nin üzerine atılmıştı. Yaşanan bu gelişme ise ortalığı epey karıştırmıştı. Henüz gündeme gelen bu önemli iddiayla ilgili dizinin yapımcısından ve ünlü oyuncudan herhangi bir açıklama gelmedi. 

Doğduğun Ev Kaderindir

Doğduğun Ev Kaderindir Oyuncu Kadrosu

Çarşamba akşamları yepyeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam eden sevilen dizi Doğduğun Ev Kaderindir'in oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Engin Öztürk, Naz Göktan, Senan Kara, Elif Sönmez, Fatih Koyunoğlu ve Zuhal Gencer Erkaya gibi isimler yer alıyor. Dizinin başrol oyuncusu olan ve senaeryo gereği diziden ayrılacağı iddia edilen İbrahim Çelikkol ise dizide Mehdi karakterine can veriyor.

İbrahim Çelikkol Kimdir?

Oyuncu İbrahim Çelikkol, 14 Şubat 1982 yılında İzmit'te dünyaya geldi. Oyuncu olmadan önce bir süre profesyonel olarak modellik yaptı ve basketbol oynadı. İlk oyunculuk deneyimini 2008 yılında Pars Narkoterör isimli dizide yaşadı. 2009 yılında ise TRT ekranlarında yayınlanan M.A.T dizisinde rol aldı. 2010 yılında FOX TV'de yayınlanan Keskin Bıçak ve Show TV ekranlarına damga vuran Karadağlar dizisinde rol üstlendi. 2011 yılında yayınlanan İffet dizisinde Cemil karakterine hayat verdi. 2012 yılında büyük bir başarıya imza atan Fetih 1453 filminde Ulubatlı Hasan rolüyle büyük beğeni topladı. 2014 yılında ise Reaksiyon isimli dizide Yüzbaşı Oğuz Ayaz karakterini canlandırdı. 2016 yılında TRT ekranlarında yayınlanan Seddülbahir 32 Saat adlı dizide Mehmet Çavuş karakterine hayat verdi. Aynı yıl FOX ekranlarında yayınlanan Kördüğüm adlı dizide ise Ali Nejat Karasu karakteriyle sevenlerinin karşısına çıktı. Sevilen oyuncunun Birce Akalay ile başrolü paylaştığı Siyah Beyaz Aşk isimli dizisi de büyük bir beğeniyle izlendi. 

- Canlı Haber, Sinema & TV bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/6801932/dogdugun-ev-kaderindirin-basrol-oyuncusu-ibrahim-celikkol-diziye-veda-ediyor-ibrahim-celikkol-kimdir