Nur Fettahoğlu Levent Veziroğlu çifti boşandı! 8 yıllık evlilikte ikinci boşanma

Aşk-ı Memnun ve Muhteşem Yüzyıl başta olmak üzere birçok ünlü dizide rol alan Nur Fettahoğlu 8 yıl önce evlendiği Levent Veziroğlu ile ikinci kez boşandı. Evlilikleri sırasında 2015 yılında boşanmak için mahkemeye başvuran çift resmi boşanma gerçekleşmeden yeniden barışmıştı. Nur Fettahoğlu ve Levent Veziroğlu çifte evliliklerinde yaşadıkları krizi aşamayarak dün ikinci kez boşandı.

Boşanma davası 5 dakika sürdü

Sözcü Gazetesinde yer alan habere göre evliliklerinden bir çocukları olan çift dün İstanbul'a aile mahkemesinde anlaşmalı olarak boşandı. Çiftin dava dilekçesinde evlilik birlikteliklerini yürütme imkansız olduğunu ifade ettiği öğrenilirken boşanma davası ise sadece 5 dakika sürdü. Nur Fettahoğlu Levent Veziroğlu çiftinin kız çocuklarının velayeti ise mahkeme tarafından anneye verildi.

Basına yakalanmamak için çaba harcadı

Nur Fettahoğlu dava çıkışında kendisini bekleyen basın mensuplarına görüntü vermek istemediği için hakimlerin kullandığı kapıdan çıktı. Boşanma dolayısıyla üzgün olduğunu söyleyen Nur Fettahoğlu bu konuda açıklamayı daha sonra yapacağını ifade etti.

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/6815722/nur-fettahoglu-levent-veziroglu-cifti-bosandi-8-yillik-evlilikte-ikinci-bosanma