Supercell'den 3 Yeni Oyun Müjdesi! Clash Of Clans 3'e Bölünüyor!

2012 yılında iOS'a, 2013 yılında ise Android'e Supercell tarafından çıkarılan Clash Of Clans oyununu oynamayan yoktur diye düşünüyoruz. Clash Of Clans, ülkemizde oynanan en çok oyunlardan biri olmuştu. Hepimizin bir anısı vardır elbet Clash Of Clans ile ilgili. Supercell bu efsane oyunun haritasını ve karakterlerini alıp oyunun atmosferini değiştirerek yeniden karşımıza çıkaracak.

Supercell'in tek başarısı Clash Of Clans değil tabii ki. Supercell yaptığı bütün oyunlarda başarılı oldu. Clash Of Clans, HayDay, Boom Beach, Clash Royale ve Brawl Stars, en popüler oyunlar arasına girmeyi başaran oyunlar. Yakında çıkacak olan oyunlar ise Clash Quest, Clash Mini ve Clash Heroes.

Supercell'den Üç Oyun!

İlk oyun Clash Quest. Clash Quest, aksiyon ve macera içeren taktiksel bir oyun. Yine Clash Of Clans'ta olduğu gibi üsse saldırmalı bir oyun fakat biraz daha farklı. Oyunda Clash Of Clans karakterleri bulunuyor. 

İkinci oyun ise Clash Mini. Clash Mini ise satranç gibi bir masa oyunu. Piyonlar yerine Clash Of Clans karakterleri bulunuyor. Kendi stratejinizi ve düzeninizi oluşturup karakterlerinizi dizip aynı masada rakibiniz ile kapışacaksınız. 

Supercell'den gelen üçüncü ve son oyun ise Clash Heroes. Clash Heroes diğer oyunlardan biraz daha farklı aslında. Oyunun mantısı gerçekten çok basit. Karakterleriniz ile hedefe ulaşmaya çalışıyorsunuz. Yolda karşınıza çıkan engelleri öldürüp hedefe ulaştıktan sonra oyunu kazanıyorsunuz. 

Çıkacak olan üç oyunun videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ne Zaman Çıkacak?

Oyunun ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor. Supercell de oyunlar hakkında çok fazla bilgi vermedi şimdilik sadece oyunun mantığını biliyoruz ama diğer Supercell oyunları gibi çok eğlenceli ve güzel olduğunu düşünüyoruz. 

- Canlı Haber, Teknoloji bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/6888761/supercellden-3-yeni-oyun-mujdesi-clash-of-clans-3e-bolunuyor