23 Nisan Cuma reyting sonuçları! Zirvenin sahibi kim oldu?

Cuma akşamları ekrana gelen birbirinden iddialı diziler bir kez daha yepyeni bölümleriyle sevenlerinin karşısına çıktı. Reyting mücadelesinin yine en had safhada olduğu Cuma gecesinde dizilerin reyting karnesi merakla araştırılmaya başlandı. Kırmızı Oda, Arka Sokaklar ve Son Yaz gibi sevilen dizilerin yeni bölümleri ile ekrana geldiği Cuma akşamında adeta dizi şöleni yaşanıyor. Peki, 23 Nisan 2021 Cuma akşamının reyting sonuçları açıklandı mı? 23 Nisan 2021 reyting birincisi hangi dizi oldu? İşte tüm detaylar...

23 Nisan 2021 Cuma Total İlk 5 Program

Herkesi ekran başına kilitleyen birbirinden başarılı yapımların reyting sonuçları merakla araştırılıyor. Ekran başına toplayan sevilen yapımlar bu hafta Cuma akşamı yine izleyicisinin karşısına çıktı. Birbirinden başarılı yapımların henüz total grubu ilk 5 sıralaması açıklandı. Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar bu kategoride zirvenin sahibi oldu. Onu ikinci sırada TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi takip etti. Esra Erol'da ATV üçüncü sırada yer alırken Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber dördüncü, Hava Durumu ise beşinci sırada yer aldı.

Dizi Reytingleri

23 Nisan 2021 Cuma AB İlk 5 Program

Cuma akşamı ekrana gelen diziler bir kez daha yepyeni bölümleri ile kendilerine hayran bıraktı. İddialı dizilerin AB kategorisi ilk 5 sıralaması belli oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi bu kategoride birinci sırada yer aldı. Onu ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber takip etti. FOX ekranlarının sevilen dizisi Son Yaz ise üçüncü sırada yer aldı. Güldür Güldür Show'un özet bölümü dördüncü ve Güldür Güldür Show'un yeni bölümü beşinci sıranın sahibi oldu.

Cuma Günü Hangi Kanalda Ne Var?

Star TV- Kuzeyin Oğlu Volkan Konak

FOX TV- Son Yaz

Kanal D- Arka Sokaklar

Show TV- Güldür Güldür Show

TV8- Kırmızı Oda

ATV- Akıncı

- Canlı Haber, Sinema & TV bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/7011097/23-nisan-cuma-reyting-sonuclari-zirvenin-sahibi-kim-oldu