Bingöl’de korkunç cineyet! Eşini öldürüp parçalara ayırdı!

Bingöl’ün Karlıova ilçesine bağlı Sakaören Köyü’nde meydana gelen olay kan dondurdu. Kendisinden haber alınamayan 40 yaşındaki iki çocuk babası Yılmaz B.’in cesedini kötü kokular ele verdi. Yılmaz B.’in babası Fikri B., bahçeden kötü kokular gelmesi üzerine foseptik çukurunun tahtasını kaldırdı. Giderde ayak ve ceset parçaları gören baba, durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Bölgeye İlçe Jandarma Kotumanlığından çok sayıda ekip ve Jandarma Suç Araştırma Timi gönderildi. Ceset parçaları foseptikten çıkarılarak otopsi için Karlıova Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Yapılan olay yeri inceleme sonrasında cesedin kayıp olarak aranan Yılmaz B.’ye ait olduğu belirlendi.

KISKANÇLIKTAN ÖLDÜRÜP 10 PARÇAYA AYIRMIŞ!

Cesedin bulunmasıyla birlikte olay yerinde araştırma yapan jandarma ekipleri Yılmaz B.’nin eşi Reyhan B.’den şüphelenerek Reyhan B.’yi gözaltına aldı. İfadesi alınan zanlı kadın, güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi. Savcıda ifade veren ardından mahkemeye çıkartılan şüpheli kadın, kocasını planlayarak kasten öldürmek suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şüpheli kadının, olay günü öğle saatlerinde çocuklar evde yokken kıskandığı için kocası uyurken kafasını taşla ezerek öldürdüğünü, cesedi de yok etmek için 10 parçaya bölüp evlerinin dışında bulunan tuvaletin foseptik çukuruna attığını itiraf ettiği öğrenildi.

BUGÜN BEN ÇÖK KÖTÜ BİR ŞEY İŞLEDİM, BENİ ÖLDÜREBİLİRLER”

Reyhan B.'nin köyde çevresindekilere kocasının "Bugün ben çök kötü bir şey işledim, beni öldürebilirler" diyerek o gün salonda uyuduğunu ve sabahında evde olmadığını anlattığı, daha sonra da, "Bana yurt dışına gideceğim demişti, yurt dışına gitti, yakında haberi gelir" dediğini söylediği alınan bilgiler arasında yer aldı. Cinayete kurban giden kocanın cenazesinin köyünde toprağa verildiği bildirildi.

- Canlı Haber, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/7063547/bingolde-korkunc-cineyet-esini-oldurup-parcalara-ayirdi