Gelinim Mutfakta 17 Mayıs 2021 puan durumu! Birinci kim oldu?

Kanal D ekranlarının severek izlenen yarışma programı Gelinim Mutfakta'nınn yeni haftasının ilk günü yine büyük bir heyecanla takip ediliyor. Birbirinden hünerli hanımlar el lezzetlerini konuşturmak için bir kez daha tezgahın başına geçti ve alacakları puanlar için sabırsızlıkla bekliyorlar. Seda Sayan'ın muhteşem sunumuyla ekrana gelen yarışma programında bugünkü puanlama yine en çok merak edilen konular arasında. Peki, Gelinim Mutfakta 17 Mayıs 2021 puan tablosu açıklandı mı? Gelinim Mutfakta 17 Mayıs 2021 Pazartesi gününün birincisi kim oldu? İşte tüm detaylar...

Yeni Yarışmacıların İddiası Stüdyoyu Salladı

Gelinim Mutfakta'nın 17 Mayıs 2021 Pazartesi gününde yeni haftanın ilk gününde geçtiğimiz hafta elenen yarışmacının yerine gelen yeni yarışmacı ve kayınvalidesi iddialarıyla adeta stüdyoyu salladı. Daha ilk günden iddialarını ortaya koyan yeni yarışmacıların performansı hem diğer yarışmacılar hem de ekran başındaki izleyici tarafından oldukça merak edildi.

Gelinim Mutfakta Kanal D

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs 2021 Puan Tablosu

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs 2021 Pazartesi gününün puan tablosu henüz açıklanmadı. Yarışmacılar bugünkü menülerini hazırladıktan sonra kayınvalideler günün en önemli bölümüne puanlama bölümüne geçecek ve hangi tabak hangi geline ait bilmeden tamamen damak zevklerine göre puanlarını verecek. Puan tablosu açıklandıktan hemen sonra detayları sizlerle paylaşacağız...

Gelinim Mutfakta yarışmacılarının 17 Mayıs 2021 Pazartesi gününe ait puan tablosunu aşağıda detaylarıyla birlikte inceleyebilirsiniz.

Esra- 19

Seda- 22

Yağnur- 15

Aynur- 5

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs 2021 Kim Birinci Oldu?

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs 2021 Pazartesi gününün birincisi belli oldu. Haftanın ilk günü geride kalırken bugünü birinci tamamlayan yarışmacı toplamda 22 puanla Seda oldu. Haftaya avantajlı başlayan Seda, birinciliğin yanı sıra çeyrek altının da sahibi oldu.

- Canlı Haber, Sinema & TV bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/7184034/gelinim-mutfakta-17-mayis-2021-puan-durumu-birinci-kim-oldu