FOX TV günü değişen dizinin fişini çekti! Masumiyet 13. bölümde final yapacak

FOX TV ekranlarında geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan ilk bölümleri ile izleyicilerin ilgisini çekse de reytinglerde bir türlü istenileni veremeyen Masumiyet dizisi için yolun sonu göründü. Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı konusuna rağmen istediği reytingi bir türlü alamayan dizi final yapmaya hazırlanıyor. Peki masumiyet final tarihi belli oldu mu? FOX TV Masumiyet ne zaman bitiyor?

Reytingler düşük olunca gözünün yaşına bakmadan

Masumiyet dizisi daha önce Çarşamba akşamları FOX TV ekranlarında yayınlanıyordu. Ancak karşısında Sadakatsiz ve Kuruluş Osman gibi güçlü rakipler olduğu için dizi reytinglerde istediği başarıyı elde edememişti. Daha önce birçok defa final haberleri ile gündeme gelen dizinin Yasak Elma'nın sezon finali yayınlandıktan sonra pazartesi günlerine alınmasına karar verilmişti. Ancak bu hafta ilk defa pazartesi günü ekranlara gelen dizi yine istenileni veremedi ve final kararı alındı.

Masumiyet final ne zaman olacak?

Masumiyet final tarihi de belli oldu. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre bu hafta 12. bölümü ile ekranlara gelen masumiyet dizisi 13. bölümde final yapacak. Yani Masumiyet haftaya yayınlanacak final bölümü ile ekranlara veda edecek.

- Canlı Haber, Sinema & TV bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/7196490/fox-tv-gunu-degisen-dizinin-fisini-cekti-masumiyet-13-bolumde-final-yapacak