Doya Doya Moda All Star 20 Mayıs 2021 puan durumu! Bugün kim birinci oldu?

Ekranların en çok izlenen gündüz kuşağı programlarından biri olan Doya Doya Moda All Star'da heyecan devam ediyor. Dolu dolu bir haftaya devam eden ve haftanın finaline doğru heyecan daha da tırmanan yarışmanın yeni gününde yaşanacaklar da merak konusu. Jüri koltuğunda birbirinden ünlü isimlerin oturduğu yarışmanın yeni bölümleri ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Peki, Doya Doya Moda All Star 20 Mayıs 2021 puan tablosu açıklandı mı? Doya Doya Moda All Star 20 Mayıs 2021 Perşembe gününün birincisi kim oldu? Detaylar haberimizde...

Yarışmacılar Arasında Kıyafet Saklama Krizi

Doya Doya Moda All Star'ın yeni bölümünde yarışmacılar arasında kıyafet saklama krizi yaşanıyor. Betül'ün kıyafetleri yatağın altına sakladığını öne süren diğer yarışmacılar eşyaları saklayan Betül'ün olayı kendi üstlerine yıkmaya çalıştıklarını iddia etti. Jüri üyelerinden Seray Sever ise bu konuyu direkt olarak Betül'e sordu. Betül'le ilgili iddialar stüdyoda tansiyonu yükseltirken olayla ilgili ortaya çıkan video daha da merak uyandırdı. Öte yandan Gülşah Saraçoğlu'nun Özde ile ilgili yorumu da kafa karıştırdı. Saraçoğlu'nun 'Bunun bir yaptırımı olması gerekiyor, buraya kadar Özde' sözleri dikkat çekti. Bu durum yarışmanın başarılı isimlerinden olan Özde'nin diskalifiye olabileceği iddialarını beraberinde getirdi. 

Doya Doya Moda All Star

Doya Doya Moda All Star 20 Mayıs 2021 Puan Tablosu

Doya Doya Moda All Star 20 Mayıs 2021 Perşembe gününün puan tablosu henüz belli olmadı. Jüri üyeleri gün sonunda puanlarını verdikten hemen sonra yarışmacıların bugüne ait puanları açıklanacak. Günün puanları açıklandıktan hemen sonra detayları haberimizin devamında sizlerle paylaşacağız...

Doya Doya Moda yarışmacılarının 20 Mayıs 2021 Perşembe gününe ait puan tablosunu aşağıda detaylarıyla birlikte inceleyebilirsiniz.

Su- 18

Özde- 20

Birben- 7

Rabia- 12

Emel- 13

Betül- 19

Ferdanur- 14

Doya Doya Moda All Star 20 Mayıs 2021 Kim Birinci Oldu?

Doya Doya Moda All Star 20 Mayıs 2021 Perşembe gününün birincisi belli oldu. Bugün jüri üyelerinden toplamda 20 tam puana alan Özde günü birinci tamamladı. 

- Canlı Haber, Sinema & TV bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/7196793/doya-doya-moda-all-star-20-mayis-2021-puan-durumu-bugun-kim-birinci-oldu