Zuhal Topal'la Sofrada 21 Mayıs Cuma kim birinci oldu? Fadime Çay kaç puan aldı?

Zuhal Topal'ın mükemmel sunumuyla FOX ekranlarında yayın hayatına devam eden Zuhal Topal'la Sofrada'nın bir haftası daha geride kalıyor. Yepyeni yarışmacıların yer aldığı yeni haftanın son gününde 15 bin liralık büyük ödülün sahibi belli olacak. Hafta içi her gün yakından takip edilen programda bugünkü yarışmacının menüsü ve puanları da en merak edilen konular arasında. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada 21 Mayıs 2021 Cuma günü yarışmacısı kim? Bu haftanın birincisi kim oldu? 15 bin liralık büyük ödülü kim kazandı? İşte detaylar...

Fadime Çay Kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada'nın haftanın finali bölümünde yarışacak olan ismi Fadime Çay, 11 yıllık evli ve 2 çocuk annesi. Çok inatçı bir yapıya sahip olduğunu söyleyen ve elinin lezzetine çok güvenen Fadime Hanım yarışmaya manevi kayınvalidem dediği görümcesi Derya Şengül ile katıldı. Derya Hanım ise unutkan biri ve haksızlığa asla tahammülü yok. 

Zuhal Topal'la Sofrada

Fadime Çay'ın Puan Tablosu

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 21 Mayıs 2021 tarihli haftanın finali bölümünde yarışacak olan ismi Fadime Çay'ın puan tablosu henüz açıklanmadı. Bu haftanın son yarışmacısı olan Fadime Hanım menüsünü hazırlayıp rakiplerini sofrasında ağırladıktan hemen sonra haftanın son puanlaması yapılacak. Puan tablosu açıklandıktan sonra detayları sizlerle paylaşacağız...

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacısı Fadime Çay'ın puan tablosu açıklandı. Yeni haftanın son gün yarışmacısı olan Fadime Çay'ın puan tablosunu aşağıda detaylarıyla birlikte inceleyebilirsiniz.

Kezban Hanım- 4

Ayşe Hanım- 7

Şükran Hanım- 8

Hülya Hanım- 6

Zuhal Topal- 8

Toplam- 33

Zuhal Topal'la Sofrada Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Zuhal Topal'la Sofrada 21 Mayıs 2021 Cuma gününde büyük bir merakla beklenen haftanın finali bölümünde birinci belli oldu. Bu hafta rakiplerine göre en yüksek puanı alan Fadime Hanım haftanın birincisi ve 15 bin liralık büyük ödülün sahibi oldu. 

- Canlı Haber, Sinema & TV bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/7202189/zuhal-topalla-sofrada-21-mayis-cuma-kim-birinci-oldu-fadime-cay-kac-puan-aldi