Ünlü oyuncu ölümden döndü

Otomobiline binip Adana Havalimanı'na gitmek için yola koyulan Ünlü oyuncu İlker Aksum, Adana'nın Yüreğir ilçesi Kışla Mahallesi Mithat Ünsal Bulvarı’na geldiğinde, otomobilin kontrolünü kaybetti. Aksum’un kontrolünden çıkan araç, refüjdeki ağaca çarpıp takla attı. Araçta sıkışan Aksum, çevredeki vatandaşların yardımıyla bıçakla emniyet kemeri kesilerek araçtan çıkarıldı.

Oyuncu Aksum, kaza yerine çağrılan ambulansla kontrol amaçlı hastaneye götürüldü. Sağlık durumu iyi olan İlker Aksum, hastanede yapılan kontrollerinin ardından taburcu edildi.

DİNAMİT PATLAMIŞ GİBİ ÇOK KÖTÜ BİR SESTİ

Adana Havalimanı'na giderken refüjdeki ağaca çarpıp takla atan ünlü oyuncu İlker Aksum’un sıkıştığı otomobilden çıkaran esnaflardan Mustafa Öztürk, kaza anına ilişkin detayları anlattı. Mustafa Öztürk, çalıştığı esnada büyük bir gürültü duyup dışarı çıktığını ifade ederek, şunları söyledi: "Dinamit patlamış gibi çok kötü bir ses geldi. En son iki takla atarken, araç ters döndü. Sonrasında koştuk, kapıyı açtım. Aksum, 'Bende bir şey yok' dedi. Bıçağı alıp emniyet kemerini kesip, onu oradam çıkarttık. Durumu iyiydi. Oturdu elini yüzünü yıkadık. Dizleri mordu, yüzünde kanamalar da vardı. O şekilde arabadan çıkarttık. Olay yerine çağrılan ambulans geldi. Aksum ambulansa binerken kendisinde bir şey olmadığını ifade etti. Sağlık ekibi yine de götürmek istedi. Sağlık ekibi kontrol amaçlı hastaneye götürüldü."

- Canlı Haber, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/7234818/unlu-oyuncu-olumden-dondu