Yeni Kabine toplantısı ne zaman? Kabine toplantısı ne zaman yapılacak?

NATO Zirvesi'nden hemen önce yapılması planlanan Kabine toplantısının ertelenmesinin ardından yeni Kabine toplantısının hangi tarihte ve saat kaçta yapılacağına dair araştırmalar sürüyor. Koronavirüs salgınıyla ilgili getirilen tedbirlerde yeni düzenlemelerin görüşüleceği toplantıyla ilgili araştırmalar devam ediyor. Peki, yeni Kabin toplantısı ne zaman? Kabine toplantısı hangi gün, saat kaçta yapılacak? İşte detaylar...

Kademeli Normalleşme Devam Ediyor

1 Haziran tarihinden itibaren kademeli normalleşme sürecine geçen Türkiye'de bu süreç devam ediyor. Kademeli normalleşme süreci devam ederken şimdi tam açılma olup olmayacağı merak ediliyor. Herkesin beklentisi olan tam açılmayla ilgili kararın ise Kabine toplantısında belli olması bekleniyor. Son olarak NATO Zirvesi'nden hemen önce yapılması planlanan ancak daha sonra iptal edilen toplantıyla ilgili meraklı bekleyiş devam ediyor.

Kabine Toplantısı Ne Zaman?

Geride bıraktığımız günlerde yapılması beklenen ancak ani bir kararla ertelenen Kabine toplantısının 21 Haziran 2021 Pazartesi günü gerçekleşmesi öngörülüyor. Toplantının hemen ardından ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın saat 19.00'da kamuoyunu bilgilendirmek üzere kameralar karşısına çıkması bekleniyor. 

Tam Açılma Olacak Mı?

merakla beklenen Kabine toplantısının gündeminde ise koronavirüs salgınıyla mücadele yer alacak. Kritik toplantıda, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında geçilen kademeli normalleşme döneminde vaka ve vefat sayılarının nasıl seyrettiği, aşılama programındaki son durum, yerli aşı çalışmaları ve tam açılma gibi konular ele alınacak. 

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/7290430/yeni-kabine-toplantisi-ne-zaman-kabine-toplantisi-ne-zaman-yapilacak