Ada Masalı dizisi oyuncuları kimler? Ada Masalı nerede çekildi?

Star TV'nin yeni dizisi adama salı ilk bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. Her salı izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Ada Masalı dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu merak ediliyor. 15 Haziran Salı günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan dizinin başrollerini Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz paylaşıyor. Dizinin geniş oyuncu kadrosu ve konusu ilgi çekmeyi başarırken özellikle Ada Masalı nerede çekildi sorusunun yanıtı da izleyiciler tarafından araştırılıyor.

Ada Masalı dizisi oyuncuları kim var?

Star TV ekranlarında başlayacak olan Ada Masalı dizisinin başrollerinde genç oyuncular Ayşin Turan ve Alp Navruz yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise şu şekilde; İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ ve Bedia Ener.

Ada Masalı dizisi nerede çekildi?

Ada Masalı dizisi İzmir'in Seferihisar ilçesinde bağlı Sığacık Mahallesi'nde çekiliyor. İzmir'in en güzel tatil bölgelerinden biri olan Sığacık'ta çekimleri hala devam eden dizi için bölgede bulunan oyuncular ise bu bölgede otellerde konaklama ya devam ediyor.

- Canlı Haber, Sinema & TV bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/7297588/ada-masali-dizisi-oyunculari-kimler-ada-masali-nerede-cekildi