Veyis Ateş skandalı bitmiyor, ses kaydında bomba bir isim daha çıktı

Konuya ilişkin bir yazı kaleme alan Sözcü yazarı Saygı Öztürk, köşe yazısında Sezgin Baran Korkmaz ve kendisinden 10 bin euro para talep ettiği iddia edilen Veyis Ateş arasında yaşanan telefon görüşmesinde başka bir kişin de yer aldığını söyleyerek "İsmi geçen bomba bir isim" şeklinde ifade etti.

“O SES KAYDINDA BOMBA İSİM VAR”

“O ses kaydında bomba isim var” başlıklı bugünkü köşe yazısında, Saygı Öztürk, hakkında kara para aklama iddiası bulunan ve yurt dışında bulunan iş insanı Sezgin Baran Korkmaz’ın arabuluculuk için kendisinden 10 bin euro talep ettiği iddia edilen Habertürk eski sunucusu Veyis Ateş ile yapılan görüşmenin 12 dakikalık ses kaydını köşesine taşıdı.

Korkmaz ve Ateş arasında yapılan görüşmede başka kişilerinde de olduğunu belirten Saygı Öztürk, “O da konuşmanın sonuna doğru patlıyor. Çünkü adı ses kaydında geçen bomba bir isim. O kişinin para olayının içinde olup olmadığını tabii ki biz bilemeyiz” diye yazdı.

VEYİS ATEŞ O İSMLERİ TANIYORDUR

Öztürk köşe yazısında şunları söyledi: "Yapılan görüşmeye göre Veyis Ateş, o parayı direkt kendisine istemiyor. Bu olayın arkasında iş bağlayan, iş çözenler olduğu anlaşılıyor. Bu durumda, Veyis Ateş de o kişileri tanıyor demektir. Bu gözden kaçırılmamalı."

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/7309106/veyis-ates-skandali-bitmiyor-ses-kaydinda-bomba-bir-isim-daha-cikti