Sinovac aşısı geldi mi? Sinovac hangi ülkenin aşısı?

Sinovac nerenin aşısı? Şu anda koronavirüs aşılama çalışmaları Türkiye'de hız kazanırken özellikle aşılarla ilgili sorular arama motorunda yoğun bir şekilde araştırılıyor. Türkiye'de iki farklı aşı bulunuyor ve şu anda Sinovac aşısı tükenmiş durumda. Koronavirüsle mücadelede en baştan bu yana Türkiye'de kullanılan açı çeşidi olan Sinovac ise vatandaşlar tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Pekisi Sinovac aşısı geldi mi, ne zaman gelecek?

Sinovac nerenin aşısı?

Sinovac, Dünyada Corona virüsünün ilk görüldüğü yer olan Çin'in aşısı. Türkiye'de de aşılama çalışmalarının ilk dönemlerinde yoğun olarak kullanılan Sinovac inaktif bir aşı olduğu için vatandaşlar tarafından daha çok tercih ediliyor. Sinovac aşısı şu anda Türkiye'nin elinde kalmadığı için bu aşıyı tercih etmek isteyen vatandaşlar beklemeyi seçiyor.

Sinovac aşısı geldi mi, ne zaman gelecek?

Sinovac aşısı için bekleyenler Randevuların e-nabız üzerinden açılması ile birlikte rahat bir nefes aldı. 182 Alo Randevu hattını arayarak ya da e-nabız üzerinden şu an için Sinovac aşısı randevusu almak mümkün.

- Canlı Haber, Sağlık bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/7309491/sinovac-asisi-geldi-mi-sinovac-hangi-ulkenin-asisi