Sağlıklı olarak çıktığı hastaneden, araba çarpması nedeniyle ağır yaralı olarak geri götürdü

Dörtyol Mahallesi Afyonkarahisar Devlet Hastanesi önünde gerçekleşen kazada, edinilen bilgilere göre, hastaneye muayene olmak için giden Ahmet K., hastane çıkışı esnasında karşıdan karşıya geçmek yaya yolunu kullandı. Yaya yoluna adım atan Ahmet K.'ye, o sırada yoldan geçen ve henüz belirlenemeyen bir şahısın kullandığı otomobil çarptı.

METRELERCE YÜKSEĞE FIRLADI

Çarpmanın etkisiyle metrelerce yükseğe savrulan yaşlı adam çarpmanın etkisiyle yola düştü. Kanlar içinde kalan yaşlı adama olayı görenlerin sağlık ekiplerine haber vermesi ile önce Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Acil Servisi'nden gelen görevliler sonrasında ise, olay yerine gelen 112 Acil servis ekipleri ilk müdahaleyi gerçekleştirdi.

DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Çarpmanın etkisiyle metrelerce yükseğe çıkarak yere düşen Ahmet K., ağır yaralandı. Yürüyerek çıktığı hastaneye çok geçmeden ağır yaralı olarak geri götürüldü. Ahmet K.'nın kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınarak ameliyata alındığı ve durumunun ciddi olduğu ifade edildi.

OLAYLA İLGİLİ İNCELEME BAŞLATILDI

Olayın ardından olay gerine gelen ekipler inceleme başlattı. Ayrıca, kazayı yapan otomobilin ön camının parçalanması ve motor kaputunda meydana gelen zarar ise kazanın boyutunu gözler önüne serdi. Talihsiz yaşlı adam kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesi veriyor. Polis ekipleri olayın ardından soruşturma başlattı.

- Canlı Haber, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/7774455/saglikli-olarak-ciktigi-hastaneden-araba-carpmasi-nedeniyle-agir-yarali-olarak-geri-goturdu