Şeyma Subaşı, bir ay sonra Türkiye'den ayrılıyor

Öte yandan Subaşı yeni firmasında kendi kullandığı mum, çakra yağı, kremler, spor kıyafetleri gibi birçok yelpaze ürüne sahip olacağını ve sevenlerine satışa sunulacağını ifade eden Subaşı, şirketinin ismini kurduktan sonra sosyal medya üzerinden duyuracağını belirtti.

'BENİ AİLEMDEN İSTEDİ'

Bodrum'da ailesi ile birlikte tatil yaptıklarını duyuran Subaşı ailesinin sevgilisi Mohammed Elsaloussi'yi çok sevdiğini ve anlaştıklarını ifade ederek. ''İsteme oldu aslında. Mohammed Elsaloussi beni ailemden istedi'' ifadelerini kullanan Subaşı, bu tatil ile daha fazla yakınlaştıklarını açıkladı. Düğünün henüz nerede yapılacağını belirlemediklerini belirten Subaşı, ''Bana, 'Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak' dedi'' ifadelerini kullandı.

' TÜRKİYE'DE YAŞAMAYI DÜŞÜNMÜYORUM'

Bu ayın sonunda Miami'ye taşınacağını belirten Şeyma Subaşı, kızı Melisa'nın İstanbul'da okula gideceğini ve bu yüzden onu görmek için her ay Miami ve İstanbul arasında seyahat yapacağını ifade etti. Subaşı, Melisa'yı bu yıl Miami'ye götüremeyeceğini fakat gelecek sene götürebileceğini ifade etti Sevgilisi Mohammed Elsaloussi'nin gezdikleri her ülkeden ev almak istediğini ifade eden Subaşı, Türkiye'de yaşamayı düşünmediklerini duyurdu.

- Canlı Haber, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/7795095/seyma-subasi-bir-ay-sonra-turkiyeden-ayriliyor