Korkunç olay eşi evde boğazı kesilmiş halde bulunmuştu kayıp olan koca da öldürüldü

İçi yanmış ve terk edilmiş bir araç Esenyurt TEM Otoyolu Haramidere kavşağında bulununca aracın sahibi araştırılmaya başlanmış ve aracın sahibinin Fatih otelin de sahibi olan Nuri Yıldız olduğu öğrenilmişti.

KORKUNÇ MANZARA

Nuri Yıldız’a ulaşamayan polis savcılık kararıyla otelcinin evine girdi. Avcılar Denizköşkler Mahallesi Sevgi Sokaktaki eve giren polisler korkunç bir manzarayla karşılaştı. Nuri Yıldız'ın eşi Esra Yıldız, evde boğazı kesilmiş ve ölü halde bulundu.

BİRLİKTE ÇIKMIŞLAR

Evde yapılan incelemelerde kapıda bir zorlama olmadığı talihsiz kadının katilini eve kendisinin aldığını düşünüyor. İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü  Cinayet Büro Amirliği ekipleri yaşanan olaylar zincirini araştırmaya başladı. Kamera ve görgü tanıklarının ifadelerine göre Esra Yıldız ve eşi Nuri Yıldız olay günü sabah saatlerinde birlikte evden çıkmış arabalarına binerek otellerine gitmişti. Esra Yıldız daha sonra otelden taksi ile ayrılarak eve dönmüştü.

ARACIN CAMLARI KIRIK

Yanan araçta da incelemeler yapan ekipler aracın ön camında ve şoför koltuğunun camında kırık olduğunu belirledi. Polis ekipleri kayıp eş Nuri Yıldız’ı aramaya başladı.

ARANIYORDU

3 gün arama yapan ekipler Nuri Yıldız’ın bedenini de Beylikdüzü’nde başından bir el ateş edilerek öldürülmüş şekilde buldu. Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılan otelci ve eşinin ölüm nedenleri araştırılıyor.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/7975980/korkunc-olay-esi-evde-bogazi-kesilmis-halde-bulunmustu-kayip-olan-koca-da-olduruldu