Erkan Özerman ve 2. sayfa programının sunucuları arasında kavga! Canlı yayın karıştı

Son günlerde Best Model yarışmacılarına ahlaksız tekliflerde bulunduğuna dair iddialarla gündemde olan Erkan Özerman, hakkındaki iddiaları yanıtlamak üzere 2. Sayfa programına konuk oldu. 2. Sayfa programında hakkındaki iddialara dair açıklamalarda bulunan Özerman, canlı yayında sinirlerine hakim olamadı ve program sunucuları ile kavga etti.

Ahlaksız Tekliflerde Bulunduğu İddia Edildi

Best Model 2021 yarışmasının organizatörlüğünü yapan Erkan Özerman'ın yarışmacılara ahlaksız bulunduğu iddia edilmişti. Ortaya atılan bu iddia magazin gündemine bomba gibi düştü. Son günlerin en çok konuşulan konusu olan bu olayın ardından cevap hakkı doğan Özerman, söz konusu iddialara yanıt vermek için canlı yayına çıktı.

2. Sayfa TV8

'Utanın Biraz Ya'

Hakkındaki iddialara yanıt vermek için 2. Sayfa programına konuk olan Özerman, program sunucuları Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı ile tartışma yaşadı. Özerman hakkındaki iddiaları ortaya atan Best Model adayları 2. Sayfa programına görüntülü olarak bağlandı. Karşılıklı konuşma sırasında sinirlenen Özerman, 'Karşıma çıkardıklarınıza bakın. Utanın biraz ya. Gözümün içine baka baka yalan söylüyorsunuz.  Lanet olsun ya. Kör değilsiniz, sağır değilsiniz, cin gibi de akıllısınız. Yarışmayı kaybedenler olay yaratıyor. Yarışmayı yapmamam için organize oldular. Ne utanmaz insanlarsınız ya.' ifadelerini kullandı.

Canlı Yayında Kavga

Özerman'ın kullandığı 'Utanmazsınız' sözüne öfkelenen 2. Sayfa sunucuları ise 'Bizim utanacak hiçbir şeyimiz yok Allah'a şükür. Bu iddialar yine olsun yine yayın yaparız' ifadelerini kullandı. Canlı yayın boyunca Özerman'ınverdiği tepkilerden rahatsız olan Gülşen Yüksel Salt ise 'Sus bir dakika' sözünün ardından daha da sinirlendi ve 'Beni böyle çocuk azarlar gibi azarlayamazsınız. Lütfen kendinize gelin. Benimle böyle konuşamazsınız. Hiçbir şekilde utandığımız, çekindiğimiz hiçbir şey yok. Siz bizi tehdit mi ediyorsunuz.' sözleriyle tepkisini dile getirdi. Seslerin karşılıklı olarak yükseldiği programda tarafların sakinleşmemesi üzerine yayına ara verildi. 

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/8006435/erkan-ozerman-ve-2-sayfa-programinin-sunuculari-arasinda-kavga-canli-yayin-karisti