Vahşet! Öldürülen adamın başı bulunamıyor

Çaycuma ilçesine bağlı Dursunlar köyünün ormanlık alanında yaşanan korkunç olayda ormanlık bir alanda bir erkek bedeni bulan kişiler hemen jandarma ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler yaptıkları çalışmalarda cesedin baş kısmına ulaşamadı.

KİMLİK TESPİTİ YAPILDI

Yapılan ilk incelemede cesedin Mustafa Keleş’e ait olduğunu ve talihsiz adamın evinden ayrıldıktan sonra korkunç bir cinayete kurban gittiğini belirleyen ekipler talihsiz adamın eksik olan parçasını bulabilmek için arama çalışmalarına başladı.

ÖLÜM  NEDENİ BELİRLENECEK

Çaycuma Devlet Hastanesi morguna kaldırılan talihsiz adamın bedeni ölüm nedeninin belirlenebilmesi için otopsi işlemlerinin yapılması için bekletiliyor. Diğer taraftan jandarma ekiplerinin başlattığı arama çalışmalarında henüz talihsiz adamın kafatasına rastlanamadı.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Talihsiz adamın cenazesi, savcının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Çaycuma Devlet Hastanesi morguna sevk edildi. Jandarma ekipleri, Keleş’in bulunamayan baş kısmını bulmak için yaptığı çalışmada bir sonuç alamadı. Hava kararınca bırakılan arama çalışmaları sabah itibari ile devam edilmeye başlandı. Savcılığın olayla ilgili başlattığı soruşturma devam ediyor.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/8318898/vahset-oldurulen-adamin-basi-bulunamiyor