2 yıl önce babası öldürülmüştü! Şimdi de annesi cinayete kurban gitti

Yüreğir ilçesi Atakent Mahallesi'nde bir apartmanın bodrum katında yaşanan olayda silahla yaralanan genç bir kadın sürünerek apartmandan çıkarak yardım istedi. Hemen hastaneye kaldırılan 20 yaşındaki Ekin Yıldız Gökçe tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

HUSUMETLİSİ ÖLDÜRDÜ

 

Ekin Yıldız Gökçe 16 yaşındayken 25 yaşındaki Selçuk Fakıoğlu ile evlendi. Çiftin Şura adında bir kızları oldu. Baba Fakıoğlu 5 Ağustos 2019 tarihinde Seyhan ilçesi Sümer Mahallesi'nde bulunan bir otoparka husumetlisi ile barışmaya gitti. Bu esnada kavga çıktı ve talihsiz adam silahla öldürüldü. Olaydan sonra genç kadın E.T. isimli biriyle evlendi.

 

‘’İDAMI GERİ ÇIKARSINLAR’’

 

Olayın ardından geçen 2 yılın ardından genç kadın da silahla öldürüldü. Talihsiz kadının annesi Nermin Yıldız kızının cenazesini almak için gittiği morgun önünde yaptığı açıklamada, "İdamı geri çıkarsınlar. Yeter artık kudurdular. İdam kalktı herkes kudurdu. Benim kızım daha 20 yaşındaydı. Önce damadımı sonra kızımı öldürdüler" dedi ve ağlamaya başladı.

 

‘’GEL BARIŞALIM DİYE ÇAĞIRDILAR

Talihsiz kadının anneannesi Aysel Tezel ise, "Gel barışalım diye çağırdılar çocuk gitti orada öldürdüler. Torunumun kızı şimdi hem annesiz hem babasız kaldı" diye ağladı.

Gökçe'nin cenazesi adli tıp kurumu morgundaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Kabasakal Mezarlığında toprağa defnedilecek.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/8329013/2-yil-once-babasi-oldurulmustu-simdi-de-annesi-cinayete-kurban-gitti