Küçük Müslüme olayında korkunç gerçek! Dedesi babası çıktı

2 buçuk yaşında olan Müslüme kışı geçirmek için yerleştikleri Mersin’in Gülnar ilçesinde kaybolmuştu. Küçük kızın bedeni 7 kilometre ötede bulunmuştu.


 
DNA TESTLERİ YAPILDI


 
Küçük kızın cansız bedeni bulunduğu zaman alt bedeni çıplak olarak bulunmuştu. Bunun üzerine aileden alınan DNA’lar küçük kız ile karşılaştırılınca korkunç gerçek ortaya çıktı. Babası ile DNA’dı uyuşmayan Müslüme’nin DNA’ları annesi ve dedesiyle uyuştuğu iddia edildi. 70 yaşındaki dede Hasan Yağal yaşanan durum üzerine çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklandı


 
GERÇEK BABASI BELLİ OLDU


 
Sabah gazetesinden Sema Alim Dalgıç'ın yaptığı habere göre, Adli Tıp kurumunda küçük Müslüme'nin bedeninden alınan DNA örneği annesi ile uyumlu çıkarken babası ile uyumsuz çıktığı söylendi. Küçük kızın DNA örneği bu defa dede Hasan Yağal ile eşleştirildi ve uyumlu çıktığı iddia edildi. Böylece Müslüme'nin gerçek babasının dedesi olarak bildiği Hasan Yağal olduğu belirtildi.

YANLIŞ YER GÖSTERİLDİ İDDİASI

 

 

Küçük kızı arama çalışmalarının devam ettiği dönemde ailenin ekipleri ters yönleri göstererek kızın bedeninin bulunmamasını istedikleri iddia edildi. Müslüme'nin ailesinin, küçük kızın kaybolduğu bölgenin doğusunu arattığı, Müslüme'nin cesedinin ise güney batıda bulunduğu yapılan iddialar atasında.

 

Küçük Müslüme’nin neden öldüğü ve bir katil zanlısının olup olmadığının bulunması için yapılan çalışmalar devam ediyor.

 

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/8337167/kucuk-muslume-olayinda-korkunc-gercek-dedesi-babasi-cikti