Eski eş cinayeti! Eski eşini öldürüp iki kardeşini de yaraladı

Antalya’da yaşayan Hayriye Alkutay ile görüşmek isteyen cani eski eş M.A. Hayriye Alkutay’ın ailesi ile yaşadığı Döşemealtı ilçesi Çıplaklı Mahallesi'nde TOKİ Konutları'nda olan evine gitti. Kapıya dayanan eski koca ile Hayriye Alkutay arasında bir tartışma başladı. Tartışma büyüyüp kavgaya dönüşünce gözü dönen adam yanında getirdiği pompalı tüfek ile eşini vurdu. Kardeşlerine yardım etmek isteyen Ahmet Emre ve Murat Alkutay'a da ateş eden koca iki erkek kardeşi de yaraladı.


OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ


 
Silah sesini duyan çevredekilerin ihbarı ile olay yerine gelen sağlık ekipleri talihsiz kadının hayatını kaybettiğini belirlerken iki kardeşe olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.


 
ZANLI EŞ YAKALANDI


 
Olay yerinde yakalanan zanlı ise cinayeti işlediği pompalı tüfekle birlikte gözaltına alındı. Boşanmış olan çiftin daha 2 ve 4 yaşlarında iki çocukları olduğu öğrenildi. Küçük çocuklar hem annesiz hem babasız kaldı. Talihsiz kadının annesi Keziban Alkutay yaşanan olaylardan sonra "Yavrularım gitti, çıkmasın o içeriden" diye ağlayarak gözyaşlarına boğuldu.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/8748384/eski-es-cinayeti-eski-esini-oldurup-iki-kardesini-de-yaraladi