Televizyon programına katan eşini görünce kayınpederini bıçakladı

Dün 23.40 saatlerinde Uğur Mumcu mahallesi 5652 sokakta meydana gelen olayda 9 aylık bebeğini kendisine göstermediği gerekçesiyle bir televizyon programına katılan ve yardım yardım isteyen 19 yaşındaki Beste Atabey'in ayrılmak üzere olduğu eşi 18 yaşındaki Umut Atabey, eşini televizyonda gördükten sonra, 44 yaşındaki kayınpederi Hüseyin Er'in evine gitti.

BIÇAKLAMAYA BAŞLADI

Arasında tartışma yaşanan damat ve kayınpeder arasında tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü, damat Umut Atabey yanında taşıdığı bıçakla kayınpederi Hüseyin Er'i birçok kez bıçakladı. Kayınpeder kanlar içerisinde yere düşerken, cani damat olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı.

TEDAVİ ALTINA ALINDI

İhbar ile sağlık ve polis ekipleri olay yerine geldi. Ağır yaralandığı söylenen Hüseyin Er, sağlık ekipleri tarafından ambulansla Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Hastanede tedavi altına alınan Er'in hayati tehlikesinin bulunduğu ve durumunun kritik söylendi.

ARANIYOR


Kayınpederini 7 kez bıçaklayarak kaçan damat Umut Atabey'i yakalamak için polis ekipleri aramalara başladı. Olay anında evde olduğu öğrenilen Beste Atabey'in, uzaklaştırma kararı bulunan eşi Umut Atabey'in kapıyı kırarak eve girdiğini ve babası Er'i tartışma sonucu defalarca bıçakladığını söylediği ifade edildi.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/8757491/televizyon-programina-katan-esini-gorunce-kayinpederini-bicakladi