Evde alkol aldığı arkadaşı çocuğuna tokat atınca bıçaklayarak öldürdü

Gemlik ilçesi, Osmaniye Mahallesi, Sümer Sokak'ta dün saat 06:00 civarında yaşanan olayda Mustafa Tezcan ile arkadaşı Taner Durgut, Tezcan’ın evinde birlikte alkol kullanmaya başladı.

ALKOL ALMAYA BAŞLADILAR 

Taner Durgut, evde alkol alırken Tezcan'ın çocuğuna tokat attı. Bu durumun ardından kızan Tezcan Durgut ile tartışmaya başladı. Alkollü iki arkadaş arasında başlayan tartışma büyüyerek kavgaya döndü. Daha sonra Mustafa Tezcan mutfaktan aldığı bıçakla Durgut'u bıçaklamaya başladı.

POLİSİ ARAYIP CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Bıçaklanan Taner Durgut evde kanlar içinde yatarken Durgut’u bıçaklayan Tezcan polisi arayarak, arkadaşını öldürdüğünü itiraf etti. İhbarın ardından olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, ilk incelemenin ardından Taner Durgut'un hayatını kaybettiğini belirledi. Durgut'un cesedi, olay yerindeki savcılık incelemesinin ardından Bursa Adli Tıp Kurumu morguna sevk edildi.

İFADESİ ALINAMADI

Arkadaşını bıçaklayan Mustafa Tezcan, polis ekipleri tarafından evinde yakalandı. Emniyete götürülen katil zanlısı Tezcan'ın ayakta duramayacak kadar çok alkol aldığı ve henüz ifade veremediği öğrenildi.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/8995360/evde-alkol-aldigi-arkadasi-cocuguna-tokat-atinca-bicaklayarak-oldurdu