Derede bulunan adamın katili karısı çıktı! vahşi cinayeti itiraf etti

Geçen cuma günü yaşanan olayda, Gerede ilçesine bağlı Hacılar köyünde ikamet eden 54 yaşındaki inşaat işçisi Metin Özalp’in cesedi, köy imamı tarafından Markuşlar Deresi'nde bulundu. İmam hemen jandarma ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptığı ilk incelemede Özalp'in hayatını kaybettiğini belirledi. Ceset Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından adli tıp kurumuna sevk edildi.

OTOPSİDE KAFASINDA KIRIKLAR TESPİT EDİLDİ

Metin Özalp'e yapılan otopside cesedin kafa bölgesinde kırıklar tespit edildi. Cinayetten şüphelenen ekipler Özalp'in evinde inceleme başlattı. İnceleme neticesinde evde bulunan bir tahtada Özalp'e ait kan ve cesedin bulunduğu dere yolunda el arabası izleri belirlendi. Metin Özalp'in eşi Mürüvvet Özalp gözaltına alındı.

"BENİ ALDATTIĞI İÇİN SÜREKLİ KAVGA EDİYORDUK"

Mürüvvet Özalp, ifadesinde, "Beni aldattığı için sürekli kavga ediyorduk ve beni darp ediyordu. Eşimin öldüğü akşam da yine kavga ettik ve dövdü. Ben de arkasını bana döndüğü sırada tahtayla kafasına vurdum. Bir süre bekledikten sonra öldüğünü görünce el arabasına koyarak dereye attım" dediği iddia edildi.

Katil zanlısı eş Mürüvvet Özalp, jandarma komutanlığındaki işlemlerinden sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine yollandı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/8995885/derede-bulunan-adamin-katili-karisi-cikti-vahsi-cinayeti-itiraf-etti