Suriyeli kişiler Türk kadınları için iğrenç ifadeler kullandı! Bu video sosyal medyada yayılınca yakalandılar

Suriye uyruklu 2 kişinin, bir Türk erkeği ile birlikte çektikleri video görüşme esnasında Türk kadınları için ağza alınmayacak hakaretlerde bulundu. Görüntülerin sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü bunun ardına polis ekipleri çalışma başlatarak iki yabancı uyruklu kişiyi arama çalışmaları başlattı.

TÜRK ERKEK UYARIYOR AMA UYARIYA ALDIRMIYORLAR

Sosyal medyada yayılan görüntülerde konuştukları Türk olan bir erkeğe çok ağır küfür ve hakarette bulunan Suriyeli iki kişi, bu hakaretlerin ardından Türk kadınları için tecavüz edeceklerini de ifade ediyorlar. Yayın esnasında görüştükleri Türk erkeğinin şahıslara Türkiye'de yaşadıklarını söylemesine ve Türk kadınına hakaret ettiklerini hatırlatmasına rağmen, Suriyeli kişiler yine küfürlü konuşmasına devam etti.

HEMEN EKİPLER YAKALADI

Sosyal medyada tepkilerin çığ gibi arttığı görüntüleri inceleyen polis ekipleri de harekete geçerek hemen şahıslar için soruşturma başlattı. Yapılan araştırma sonucu Türk kadınına hakaret eden Suriye uyruklu M.E.A. İzmir'de, K.S.A. ise Aydın'ın Didim ilçesinde polis tarafından yakalandı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/9018153/suriyeli-kisiler-turk-kadinlari-icin-igrenc-ifadeler-kullandi-bu-video-sosyal-medyada-yayilinca-yakalandilar