Boğazı kesilmiş halde bulunmuştu! Gerçeğe ailesi inanamadı

Pamukkale ilçesi Karşıyaka Mahallesinde ailesi ile birlikte kalan 23 yaşındaki Batuhan en son evden çıkarken "Arkadaşlarıma gidiyorum" demiş ve evden ayrılmıştı. Pamukkale Üniversitesi Hemşirelik Bölümü'nden mezun olan gencin İstanbul'a ataması yapıldığı ve güvenlik soruşturmasının neticesini beklediği öğrenildi.

 "ÖLÜMÜMDEN KİMSE SORUMLU DEĞİLDİR"


Hemşirelik mezunu olan ve İstanbul’a ataması olan gencin kaybının ardından Pamukkale ilçesi Aktepe Mahallesi'nde bulunan 100. Yıl Atatürk Ormanında arama yapan abisi kardeşini dere yatağında boğazı kesilmiş bir halde buldu. Olayda ilk etapta cinayetten şüphelenen polis ekipleri daha sonra gencin yanındaki çantasından çıkan intihar mektubunu buldu. 23 yaşındaki Batuhan’ın sırt çantasından çıkan notta "Ölümünden kimse sorumlu değildir" yazdığı öğrenildi.

FALÇATA


Batuhan’nın kesici bir alet olan falçata yardımı ile vücudunda kesikler açtığı ve aşırı kan kaybı nedeniyle hayatını kaybettiği düşünülüyor. Bölgede yapılan inceleme çalışmalarının ardından otopsi işlemleri için adli tıp morguna kaldırılan gencin tam ölüm nedeni yapılacak incelemelerin ardından bilinecek. Cenazesi bugün toprağa verilecek olan gencin ölümüyle ilgili soruşturma devam ediyor.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/9028860/bogazi-kesilmis-halde-bulunmustu-gercege-ailesi-inanamadi