Kan donduran olay! Kendi mezarlarını kazdırıp canlı canlı gömdüler

39 yaşındaki Ahmet Ç. Ve 36 yaşındaki Muhammet Ç. adlı kişiler Beyoğlu’nda bir apartta yaşıyordu. Apartın sahibi olan Abdullah A. adlı kişi ile kira yüzünden tartışma yaşayan kiracılar arasında bir de Ahmet Ç. adlı kiracının markete emanet olarak bıraktığı lüks bir saati apart sahibinin satın alması nedeniyle tartıştılar.

YILBAŞINDA SOKAKTA YAKALADILAR

Yaşanan tartışma esnasında iki kişi apart sahibini dövdü. Olayın ardından hemen olay yerinden ayrılan kişiler yılbaşı akşamı Şişhane’de dolaşırken içerisinde Abdullah. A. ile arkadaşları olan Mücahit B., Fırat A. ve Güven E. tarafından silah ile saldırıya uğradı.

KAFALARINA KADAR TOPRAĞA GÖMDÜLER

Sabah gazetesinin yaptığı habere göre yaralanan iki kişiyi arabaya bindiren grup daha sonra Eyüpsultan’da bulunan ormanlık bir alana gitti. Yaraladıkları iki kişiye kendi mezarlarını kazdıran kişiler saldırdıkları iki kişiyi kafalarına kadar toprağa gömdü ve olay yerinden ayrıldı.

JANDARMA TARAFINDAN KURTARILDILAR

Ahmet Ç. Mezardan çıkarak diğer arkadaşını da kurtardı. Yürümeye başlayan iki arkadaş jandarma ekipleri tarafından bulundu. Hemen tedaviye alınan kişilerden Muhammet Ç. Yoğun bakıma alındı. Yaşanan dehşet verici olay hakkında soruşturma devam ediyor.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/9033879/kan-donduran-olay-kendi-mezarlarini-kazdirip-canli-canli-gomduler