Ev arkadaşını bıçakla öldürerek kayıplara karıştı! Polis ekipleri arama çalışmalarına başladı

İstanbul Bağcılar ilçesinde yaşanan cinayet olayında bir apartman dairesinin ikinci katında yaşayan Gürcistan uyruklu Georgi Shirulize ile gene Gürcistan vatandaşı olan ev arkadaşı arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma yaşandı. Tartışma büyüdü ve kavgaya dönüştü.

ARKADAŞINI BIÇAKLADI KAYIPLARA KARIŞTI


Tartışma büyüyerek kavgaya dönüşünce alkol aldığı tespit edilen ev arkadaşı, Georgi Shirulize'yi bıçakla saldırarak adamı ağır bir şekilde yaraladı. Yaptığı saldırının hemen ardından evden kaçan ev arkadaşının nerede olduğu henüz tespit edilemedi. Çevrede sesleri duyan kişiler hemen durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

YABANCI UYRUKLU LİŞİ HAYATINI KAYBETTİ


Olay yerine kısa süre içerisinde gelen sağlık ekipleri, Gürcistan uyruklu Georgi Shirulize'nin olay yerinde hayatını kaybettiğini tespit etti. Polis ekipleri inceleme yapılması için sokak üzerine güvenlik önlemleri aldı. Polis, yaptığı olay yeri incelemesinden sonra adı ve eşkali açıklanmayan şüphelinin yakalanması için çalışmalara başladı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/9184063/ev-arkadasini-bicakla-oldurerek-kayiplara-karisti-polis-ekipleri-arama-calismalarina-basladi