Karısı kendisini aldattı dedikoduları yüzünden 2 kişiyi öldürdü

2021 yılında 25 Mayıs tarihinde yaşanan olayda maden işçisi Ali Kılıç, kuzeni Sercan Kılıç ile arkadaşı Ferdi Gebedek ile otomobilde tartışma yaşadı. Tartışmanın ardından Ali Kılıç, tabancasıyla Sercan Kılıç ve Ferdi Gebedek'e ateş etti. Sercan Kılıç olay yerinde ölürken, ağır yaralı Ferdi Gebedek hastanede hayatını kaybetti.

EŞİNİ DARP ETTİ


Hemen kaçarak 500 metre uzaklıktaki evinin önüne gelen Ali Kılıç daha sonra da eşi N.K.'yi dövdü. N.K. komşuları tarafından kurtarıldı. Olayların ardından yakalanan koca öldürme' suçundan 2'şer kez müebbet hapis cezası istemiyle ve eşi N.K.'ye karşı da 'kasten yaralama' suçu ile suçlandı.

 İLK DAVA

Zonguldak 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde ilk davanın görüldüğü duruşmada Ali Kılıç, "Bir zaman sonra Ferdi ve Sercan ile İstanbul'a gittik. Israrları üzerine eğlence kulübünde eğlendik. Zonguldak'a döndüm ancak onlar orada kaldı. Bir hafta sonra eşimle tartışırken bu konuyu açtı. Bunu bilmesi, onlarla görüştüğünü kanıtlıyordu" dedi.

Kılıç "İçim rahat değildi. Eşimle bu yüzden sürekli kavga ediyordum. Hatta eşimle gezmek için İstanbul'a gittik. 15 gün kaldık ve yeni sayfa açalım dedik. İçkiyi, uyuşturucuyu bırakacağımı söyledim. Hatta bir süre bir şey içmedim. Psikoloğa da gittim. Olay günü, çıkan dedikoduları sormak için Ferdi'nin dükkanına gittim. Dükkan kalabalık olduğu için aracına bindik ve bizim mahalleye doğru gitmeye başladık" ifadesini verdi.

Ferdi Gebedek ile birlikte Sercan Kılıç'ı almaya gittiklerini söyleyen Kılıç "Aracın arka sağ koltuğunda oturuyordum. Sercan da yanımdaydı. Ferdi, Sercan'a gerçekleri söylemesini istedi. Sercan cevap vermeyerek sırıtmaya başladı. Ferdi'nin söylediklerini inkar etmeyip, kabullenme anlamında sırıtınca kendimi kaybettim. Pişmanım. Keşke kendi kafama sıksaydım" dedi.

Mahkeme heyeti, tanıkların dinlenmesi için duruşmayı erteledi.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/9187110/karisi-kendisini-aldatti-dedikodulari-yuzunden-2-kisiyi-oldurdu