Bircan Bali'den Ece Erken açıklaması! O görüntüleri izlemiş

Tüm Türkiye'nin konuştuğu Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayeti ile ilgili sunucu Ece Erken'in yakın arkadaşı Bircan Bali'den açıklamalar geldi. Ece Erken'in görüntüleri izlediğini söyleyen Bali,eşini kaybeden Erken'in yaşadıklarını anlattı. Uğradığı saldırı sonucunda hayatını kaybeden Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Ece Erken'e en yakın isimlerden biri olan Bircan Bali'den yeni açıklamalar geldi. İşte detaylar...

Bircan Bali'den Açıklamalar

Bakırköy Yeşilköy'de uğradığı silahlı saldırı sonucunda kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Beşiktaş Spor Kulübü'nün eski yöneticisiydi. Sunucu Ece Erken ile geçtiğimiz yıl hayatını birleştiren Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili detaylar gelmeye devam ederken eşini kaybetmenin acısıyla sarsılan Ece Erken'e en yakın isimlerden biri olan sunucu Bircan Bali'den de yeni açıklamalar geldi. Bali, Erken'in eşinin öldürüldüğü anı izlediğini söyledi. 

Ece Erken Haberleri

'İlaçlarla Ayakta Duruyor'

Yaptığı açıklamada, 'Şerefsizce bir saldırıyı kimse hak etmez.' ifadelerini kullanan sunucu Bircan Bali, 'Ece olduğu yerde görüntüleri izleyince yere çöktü. Sadece kocasını yakınlaştırıp sordu. Sadece yapayalnız dedi. İlaçlarla ayakta duruyor. Çok az kelimelerle çok az konuşuyor.' dedi.

'Hastaneye Gitmiş'

Açıklamasının devamında Ece Erken'in o günü anlattığını söyleyen Bali, 'Ece o günü anlattı. Keşke göndermeseydim. Arabaya bindi gidişini izledim dedi. Fikret Orman'la buluşmaya gitmiş. Sürekli yazışmışlar. 12.13 gece en son yazıştıkları zaman olmuş. Geliyorum demiş bu kadar. Sonra sessizlik. 15 dakika 7 kere aramış. Sonra şoför arıyor ben vuruldum diyor. Şafak'ı soruyor. Şafak çok iyi diyor. Hatta sakat kalsa da ben kocama bakarım diye düşünüp hastaneye gitmiş.' ifadelerine yer verdi. 

- Canlı Haber, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/9244411/bircan-baliden-ece-erken-aciklamasi-o-goruntuleri-izlemis