Kılıçdaroğlu: Sarayın tüm meşgalesi bu. Halkımız ise sefalet içinde

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu “Bu akşam saat 21.00’de, Sarayın bana atadığı trollerimi ve ayrıca, Türkiye’nin tüm trollerini davet ediyorum. Konuşacaklarımız var. Sevgili halkım, siz de gelin şahit olun. Burada buluşmak üzere” ifadelerini kullandı.

KILIÇDAROĞLU’NUN AÇIKLAMASI

"Halkımızdan vergiyle, zamlarla çalınan paraları, devasa bir trol ağını beslemek için harcıyorlar. Milletin mutfağı yangın yeri, Sarayın tek derdi illegal dinleme, mobese ile izleme, trollerle küfür kıyamet. Ahlaksızlığın sınırı yok, çocuklar bile araç."

Cumhuriyet'in yapmış olduğu habere göre, "Sarayın trolleri ifşa oldu' diyen Kılıçdaroğlu, trol olduğunu söylediği 'Nevzat Kanlı ve Trakyalı' gibi isim ve hesapları sayarak 'sizi biliyoruz' dedi. Bu hesapların her gün hakaretler yağdırdığını aktaran  Kılıçdaroğlu, 'milletin parasının bu kişilere harcandığını' Neden 6 milyar lira beşli çeteden birine aktarılıyor. Onlar bu parayla havuz medyası gibi kanalları finanse ediyorlar. finanse edilen diğer bir illegal ordu da işte bu troller. Sizin paranızı önce hazineye alıyorlar sonra bunları aktarıyorlar. Yetmiyor para o yüzden sizlere döndüler vergi üstüne vergi zam üstüne zam.." ifadelerini kullandı.

'DEVASA BİR TROL AĞI'

Bugün saray tarafından bana özel olarak atanan trolleri ve Türkiye genelinde kurulan devasa trol ağını anlatmak için sizleri davet ettim. Biliyorsunuz bu sarayın şatafatını devam ettirmek için beslediği yapılar var. Milletin mutfağı faturalardan kırılırken, devasa bir trol ağı Hazine'den çalınan paralarla besleniyor. Bir tek imzayla. Neden 6 milyar lira beşli çeteden birine aktarılıyor? Onlar bu parayla havuz medyası gibi kanalları finanse ediyorlar. Finanse edilen diğer bir illegal ordu da işte bu troller. Sizin paranızı önce Hazine'ye alıyorlar, sonra bunlara aktarıyorlar. Ama yetmiyor artık Hazine. Onun için sizlere döndüler; vergi üstüne vergi, zam üstüne zam, faturayı yine size çıkarıyorlar. Çünkü yeniden götürmek üzere Hazine'ye para aktarmaları gerekiyor.

DEŞİFRE EDEN RAPOR AÇIKLANDI

‘Trollerin' açıklandığı hakkında Kılıçdaroğlu, “Ben de bu trol ağının deşifre edilmesi için araştırmacılardan yardım istedim. Elimde bir rapor var. Bu rapor, dünyada bir ilk. İllegal bir trol ağının nasıl çalıştığını gösteriyor. Ayrıca da isim isim deşifre ediyor bu trolleri. Hepsi elimizde” dedi.

'300 BİN TWEETİ MAAŞLI TROLLERE ÜRETTİRMİŞLER'

Kılıçdaroğlu, “Ben, bana atanmış trollerime özel bir teşekkürü borç bilirim. Müthiş bir iş çıkarmışlar. Son 6 ayda beni etiketleyen 700 binden fazla tweet atılmış. Bunların 300 binini bu maaşlı trollere ürettirmişler. Bu sarayın her şeyi sahte! Her şeyi illegal! Devleti suça alet ediyorlar. Ses dinlemesi yapıyorlar. MOBESE ile her hareketimizi takip ediyorlar. Dijitlade de bir trol ordusu ile karalamalar yapıyorlar Sarayın tüm meşgalesi bu. Halkımız ise sefalet içinde” şeklinde konuştu.

- Canlı Haber, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/9255395/kilicdaroglu-sarayin-tum-mesgalesi-bu-halkimiz-ise-sefalet-icinde