Survivor’da aşk kazanı kaynıyor! Mert’in kendisini aldattığı iddia edilen Makbule Nisa ile pozunu paylaştı!

Nisa’nın iddiasına göre Mert adaya gelmek için havalimanına gittiğinde Makbule Şakalakoğlu’na ‘seni seviyorum, beni bekle’ dedi ancak adaya gelince aylardır Sude ile de görüştüğü ortaya çıktı.
TV8 ekranlarında en çok izlenen programlardan biri olan  Survivor All Star, özel hayat tartışmalarıyla da gündeme gelmeye başladı. Gönüllüler takımından Nisa, ünlüler takımından Mert'in hem Makbule Şakalakoğlu hem de Sude Burcu ile aynı anda aşk yaşadığını iddia etti.

NİSA’DAN TEPKİ GELDİ


Mert ile Sude'nin yakınlaşmasını istemeyen Mert’in en yakın arkadaşı ile sevgili olduğunu iddia eden Nisa sevgililer gününden verilen çiçeğin ardından takım arkadaşı Sude’ye tepki gösterdi. Mert'in Sude'ye 14 Şubat olduğu için çiçek vermesini doğru bulmayan Nisa, Sude'ye "Senin kendine saygın yok" dedi.

MERAK EDİLEN MAKBULE’DEN HAMLE


Mert Öcal ve Sude Burcu'nun survivor’dan aylar önce aşk yaşadığının ortaya çıkması üzerine, Mert Öcal'ı Instagram hesabında takipten çıkan Makbule Şakalakoğlu, uzun bir süreli sessizliğinin ardından bir paylaşımda bulundu. Nisa'nın Sude'ye tepki gösterdiği bölümün ardından Makbule, Instagram hesabından Nisa ile bir pozunu paylaştı.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/9443105/survivorda-ask-kazani-kayniyor-mertin-kendisini-aldattigi-iddia-edilen-makbule-nisa-ile-pozunu-paylasti