Survivor'dan kim elendi? Halk oylamasında sürpriz sonuç çıktı! 23 Şubat Survivor 2022 All Star'dan kim elendi

23 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanan Survivor 2022 All Star'da yarışmacıların aday olarak seçtiği, Nagihan, Yasin, Yunus Emre ve Gökhan arasında eleme heyecanı yaşandı. Sms sonucuna göre kimin adaya veda edeceği, ada konseyinde Acun Ilıcalı tarafından açıklandı.

BU HAFTA KİMLER ADAY SEÇİLDİ?


Survivor'da bu hafta oynanan oyunlar arasında ilk dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımını oldu. Oyunun kaybedilmesinin ardından yapılan oylamada sürgün adasına ilk gönderilen yarışmacı Yunus Emre olarak seçilmişti.

2. dokunulmazlığı ise gene gönüllüler takımı kaybetti. İkinci aday olarak Yasin Obuz sürgün adasına gitmişti. Survivor'da son dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımında yapılan oylamada da takım arkadaşlarının sürgün adasına yolladığı kişi Nagihan Karadere oldu. Survivor'da performans birincisi olan Yağmur da haftanın 4. eleme adayı olarak Gökha Keser’i seçti.

SMS OYLAMASI


Survivor'da haftalık kaybedilen oyunlar neticesinde eleme adayları, Yasin Obuz, Nagihan Karadere, Yunus Emre Özden ve Gökhan Keser seçildi.

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?


Acun llıcalı Halk oylaması neticesinde elenen yarışmacıyı açıkladı. Dört yarışmacı arasından en oyu alarak Survivor'dan elenen isim olarak Yunus Emre çıktı.

YASİN'İ AĞLATTI

Yunus Emre'nin elenmesinin ardından bir diğer eleme adayı olan Yasin gözyaşlarına boğuldu. Adadaki en yakın arkadaşına veda etmekte zorlanan Yasin, Yunus Emre'ye uzun süre sarıldı ve ağladı.

“BAŞIM DİK GİDİYORUM”


Yunus Emre elenmesinin ardından, "Sırtlanlar sürülerle avlanırlar. Ama aslanların kaplanların ailesinden başka ihtiyaç duyacağı kimse yoktu. Bu yüzden başım dik gidiyorum" dedi.

“SANA KIZSAMDA ARAMIZ İYİDİR SENİNLE”


Acun Ilıcalı’da, "Sevdiğim bir yarışmacıydın. Bana göre erken elendin. Yaramaz ama sempatik birisin. O yaramazlığını biraz azaltırsan sosyal hayatta daha çok sevilen biri olursun. Zaman zaman sana kızsam da aramız iyidir seninle. Survivor çerçevesinde ise yaramazlıklar yaptığın oldu" ifadelerini kullandı.

- Canlı Haber, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/9472871/survivordan-kim-elendi-halk-oylamasinda-surpriz-sonuc-cikti-23-subat-survivor-2022-all-stardan-kim-elendi