Beşiktaş’a düşünülen teknik drektör Leonardo Jardim hakkında Ahmet Nur Çebi’den itiraf geldi

Sergen Yalçın’dan boşalan koltuğa geçen Önder Karavali’nin yerine Spor Toto Süper Lig’in arasında getirilen Fransız teknik direktör Valerien Ismael ile 1 yılı opsiyonlu 2.5 yıllık sözleşme imzalandı. Vodafone Park’ta yapılan imza töreninde başkan Ahmet Nur Çebi, Ismael’den daha önce görüştüklerini belirttiği  Portekizli bir teknik direktörle ‘üzüm bağları’ nedeniyle anlaşamadıkları itirafında bulundu.

Çebi, Ismael ile imzaların atılmasının ardından düzenlenen basın toplantısından sonra basın mensuplarıyla yaptığı sohbette, ismini hatırlamadığı ancak Leonardo Jardim olduğu tahmin edilen teknik direktör ile ilgili yaşadıklarını anlattı.


 "PORTEKİZ’DE ŞARAP ÜRETİMİ YAPTIĞI BAĞLARI VARMIŞ"


Başkan Çebi yaptığı açıklamada, “Portekizli bir teknik adam ile görüştük. Adını şu an hatırlamıyorum. Bizden yıllık 4,5 milyon Euro istedi. Ayrıca Portekiz’de şarap üretimi yaptığı bağları varmış. Şu an üzümleri ile ilgilenmesi gerekiyormuş. Trabzonspor maçını tribünden izleyip, Portekiz’e geri dönüp, bağ işleri ile meşgul olacağını söyledi. Kararını daha sonra vereceğini iletti. Biz de kendisi ile görüşmeyi durdurduk” diye konuştu.

- Canlı Haber, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/9793445/besiktasa-dusunulen-teknik-drektor-leonardo-jardim-hakkinda-ahmet-nur-cebiden-itiraf-geldi